Wetlina - nocleg dla 25 osób ?

Pytania oraz opinie na temat obiektów noclegowych w Bieszczadach

Re: Wetlina - nocleg dla 25 osób ?

Postprzez jaNO » 10 wrz 2009, o 13:24

Dziękuję wszystkim za pomoc i sugestie.
Koniec końców, zgodnie z radą Lucyny , obstawiliśmy Niemczukówkę.
O wrażeniach nie omieszkam napisać.
Pozdrawiam
jaNO
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez jaNO » 7 paź 2009, o 08:24

Witam
Z czystym sumieniem polecam noclegi w Niemczukówce w Smereku.
Łacznie zwaliło się tam nas ponad 30 osób i zero problemów , mam nadzieję z obu stron. Na nasz przyjazd wszystko było gotowe, czyściutko, pachnąco + kuchnia do dyspozycji z pełnym wyposażeniem. Imprezy do rana też nikomu nie przeszkadzały. Już nie pamiętam kiedy nocowaliśmy w takich komfortowych warunkach.
Dziękuję za doradzenie nam w temacie i obiecuję , że następną razą, też wymyślę noclegowy problem, godny forumowiczów np. nocleg dla 55osób :D
a tutaj małe conieco z weekendu:
http://www.youtube.com/watch?v=lDUdbBio82E" target="_blank
jaNO

Postprzez lucyna » 7 paź 2009, o 09:29

Witam, nie wiem czy ten post zostanie tu umieszczony, iPlus sprawia mi coraz większe kłopoty.
Przeczytałam całą dyskusję, jest trochę niespójna, rozmawiałam z Przedpiścą na pw.
Cieszę się, że spodobała Wam się Niemczukówka. To dobre miejsce godne ze wszech miar polecenia. Gośka hołduje starej dobrej zasadzie bieszczadzkiej czyli gościnności. Ceny porównywalne z wetlińskimi, ale standard znacznie wyższy.
Te Panie Kolego tylko w przyszłym roku nie szalej :lol: Nie chce mi się iść testować wszystkich pensjonatów w Bieszczadach i okolicy. :mrgreen: A'propos gościnności ostatnio grupa zamieszkała w jedynym wolnym miejscu, los wskazał Cisnę. Gdy weszłam oniemiałam, standard wysoki, ceny dla grupy niewyobrażalnie dla mnie niskie (3 posiłki i nocleg) 45zł/os. Mimo to goście wynieśli stamtąd bardzo złe wrażenie. Brak gościnności, właściciele są kompletnie pozbawieni empatii i zrozumienia dla potrzeb innego człowieka.
lucyna
Zbanowany

Postprzez OsadaMagury » 27 paź 2009, o 20:35

Wiem,że pewnie już przepadło ale jak bedziesz poszukiwał noclegu dla tylu osób,to najlepszym rozwiązaniem bedzie wynajęcie domków w górach. Ceny tez są w porządku,a komfort nieporównywalnie większy niz w prywatnych kwaterach.
OsadaMagury

Postprzez lucyna » 27 paź 2009, o 21:49

Czy ktoś może wykopać stąd tego żałosnego spamera?
lucyna
Zbanowany

Postprzez IraS » 27 paź 2009, o 21:54

A nie widzisz pewnego podobieństwa do siebie ? :mrgreen:
IraS
Administrator

Postprzez lucyna » 27 paź 2009, o 22:18

A Ty widzisz owo podobieństwo?
lucyna
Zbanowany

Postprzez Jolka71 » 6 sty 2010, o 10:37

Witam już po odpoczynku w Bieszczadach, podobnie jak przedmówca szukałam na sylwestra czegoś przytulnego dla ok. 20 osób.
Na szczęście to był pażdziernik i wybór jeszcze duży. Niemczukówka polecana wyżej okazała się naprawdę rewelacyjnym miejscem dla "dużych ekip". Jechaliśmy z Poznania (dobę wcześniej) i przyjechaliśmy na miejsce dużo przed czasem( doba zaczyna się od 15, my po śniadaniu w Cisnej byliśmy już ok. 11) a mimo to nie było problemu z wcześniejszym zakwaterowaniem - bieszczadzka gościnność " na dzień dobry":) Przez cały pobyt właściciele byli"niewidzialni" choć posprzątane było zawsze,a w sylwestra rozpalono dla nas ognisko, częstowano kiełbaskami i szampanem. Do sztucznych ogni każdy z nas się dołożył, tak więc właściciele podzielili je na dwa razy (jeszcze w Nowy Rok) i śmialiśmy się, że budżety niektórych miast tego nie miały:) - bajkowy pokaz!
Wypoczynek w Niemczukówce był naprawdę udany i choć "na drugim końcu świata" warto było tam pojechać - polecam!
Jolka71

Postprzez jaNO » 6 sty 2010, o 11:56

Super miejsce, nie ?
Ze względu na "spuchnięcie" grupy, jako organizator spałem na górze w holu pod skosami. W takim jakby pokoju otwartym. A że mają światło na klatce na czujnik ruchu to mieliśmy z kolegą włączanie żarówki nad naszymi głowami jak tylko ktoś wyłaził z jakiegokolwiek pokoju gdziekolwiek.
O dziwo, nasze słowne reakcje na łażenie ludzi po nocy stały się dodatkowa atrakcją. Powiedziałbym nawet , swego rodzaju sportem, a ubaw przy śniadaniu pozostali mieli po pachy.
Tak rodzą się legendy :lol:
jaNO

Poprzednia strona

Powrót do Noclegi