Wetlina - nocleg dla 25 osób ?

Pytania oraz opinie na temat obiektów noclegowych w Bieszczadach

Wetlina - nocleg dla 25 osób ?

Postprzez jaNO » 3 wrz 2009, o 11:49

Witam
Co pół roku pozwalam sobie nadużyć cierpliwości uczestników forum zadając
banalne pytanie :D o nocleg.
Co pół roku robimy prywatny rajdzik który ostatnio przedzieżgnął się w wielkie rajdzicho a to zrodziło określone problemy.
Tym razem musimy wcisnąć 25 !!! osób gdzieś w Wetlinie 2-4.10.2009.
Chcieliśmy w UG ale tam w grę wchodzi już tylko Kremenaros czyli totalna ostateczność (camping nie działa, nie działa mimo że są chętni na nocleg, bo działa tylko do 30.09 :evil: , ech to PTTK....), reszta już obstawiona a hotel PTTK za drogi.
Parę lat nie nocowałem w Wetlinie, mam nadzieję że Wetlina się zmieniła na plus a forumowicze mi pomogą i podrzucą jakieś wskazówki.
jaNO
Niedzielny turysta bieszczadzki

Re: Wetlina - nocleg dla 25 osób ?

Postprzez lucyna » 3 wrz 2009, o 14:26

Nie będę oryginalna, powtórzę po raz enty, iż dobrym rozwiązaniem będzie Smerek. Tu nie polecę na pewno dużego ośrodka Smerek ale Dolny Smerek, warunki być może nie komfortowe ale za to znakomicie karmią. Wysoki standard zapewni Wam Niemczukowka. W samej Wetlinie, która jest drogą miejscowością mogę z czystym sercem polecić pensjonat naszego forumowego Kolegi Łukę lub Piotrową Polanę ale tu warunki są znacznie gorsze, domki bez łazienek. Sanitariaty na zewnątrz, po remoncie ale jest to dobre miejsce.
lucyna
Zbanowany

Postprzez jaNO » 3 wrz 2009, o 14:47

Pani Lucyno, na Pani zawsze mogę polegać.
Łuki to nawet nie brałem pod uwagę bo to jest jakiś full wypas a my som prości turyści :D
jaNO

Postprzez lucyna » 3 wrz 2009, o 14:50

jaNO napisał(a):Pani Lucyno, na Pani zawsze mogę polegać.
Łuki to nawet nie brałem pod uwagę bo to jest jakiś full wypas a my som prości turyści :D

Foch
lucyna
Zbanowany

Postprzez andrzej627 » 3 wrz 2009, o 22:16

lucyna napisał(a): mogę z czystym sercem polecić pensjonat naszego forumowego Kolegi Łukę

Lucyna, Łukę też mogę z czystym sumieniem polecić, ale nie dla 25 osób. Nawiasem mówiąc już niedługo tam zawitam.
andrzej627
Ekspert bieszczadzki

Postprzez jaNO » 4 wrz 2009, o 13:23

lucyna napisał(a):Tu nie polecę na pewno dużego ośrodka Smerek ale Dolny Smerek, warunki być może nie komfortowe ale za to znakomicie karmią. Wysoki standard zapewni Wam Niemczukowka. W samej Wetlinie, która jest drogą miejscowością mogę z czystym sercem polecić pensjonat naszego forumowego Kolegi Łukę lub Piotrową Polanę ale tu warunki są znacznie gorsze, domki bez łazienek. Sanitariaty na zewnątrz, po remoncie ale jest to dobre miejsce.

Łuka jest za mała i za droga.
Piotrowa Polana - miejsca są w domkach nie ogrzewanych - nie zaryzykujemy w październiku
Dolny S. - zajęty
Wetlina PTTK - zajęty
Wstępnie zdecydujemy się na Niemczukówkę ale musimy jeszcze uzgodnić we własnym gronie co z powodu spuchnięcia rajdu musi potrwać.
Ślicznie dziękuję za pomoc ale muszę jeszcze zapytać:
Dlaczego Pani nie poleca dużego ośrodka w S. ?
Czy w Wetlinie jest jeszcze miejsce dla tak dużej grupy gdzie powinienem podzwonić i popytać ?
Wetlina najbardziej by nam pasowała z powodu szlaków.
jaNO

Postprzez fiaa » 4 wrz 2009, o 18:10

PTSM?
"Nad horyzontem błyska się i słychać szczęk żelaza"
fiaa
Stonka bieszczadzka

Postprzez jaNO » 4 wrz 2009, o 21:32

PTSM zajęty
jaNO

Postprzez karabin_bojowy » 5 wrz 2009, o 00:11

Zależy jakie warunki Wam odpowiadają, w Wetlinie jest sporo obiektów o różnym standardzie, a co za tym idzie i różnej cenie:

- pokoje gościnne u pani Puchalskiej / pytajcie o pokoje w drugim domu na Manhattanie ;)/
- spanko u Stacha Łapy / warunki raczej mocno turystyczne - na górze pomieszczenie wieloosobowe, ogrzewanie w postaci tzn."kozy", ale tanio/
- Zajazd pod Połoniną - nie nocowałam, ale jadałam :)
- karczma Czartoryja - chyba mają miejsc na taką grupę :)

Powodzenia ;)

karabin
karabin_bojowy
Zakapior bieszczadzki

Postprzez jaNO » 8 wrz 2009, o 11:26

lucyna napisał(a):Nie będę oryginalna, powtórzę po raz enty, iż dobrym rozwiązaniem będzie Smerek. Tu nie polecę na pewno dużego ośrodka Smerek

No muszę zadać to pytanie : dlaczego nie duży ?
jaNO

Następna strona

Powrót do Noclegi