Wetlina vs noclegi dla dwóch osób:)

Pytania oraz opinie na temat obiektów noclegowych w Bieszczadach

Wetlina vs noclegi dla dwóch osób:)

Postprzez marklar » 26 wrz 2013, o 10:10

Witam, w Bieszczady zawsze dane było mi jeździć po studencku (czytaj: namiot/schronisko), a teraz przyszła pora na trochę bardziej komfortowy wyjazd - i tutaj mam rebus, bo mimo tego że byłem tu już kilka razy - nie mam żadnego rozeznania w bazie noclegowej tego typu.A w ofertach w necie można się zupełnie zagubić - tyle tego ze nie ogarniam, no i wiadomo, każdy w swoim ogłoszeniu chce się pokazać z najlepszej strony. Dlatego pomocy szukam na forum:)

Szukam dwuosobowych pokojów w Wetlinie (może być gdzieś obok ale sentyment mam właśnie do Wetliny), najlepiej z łazienką. Nie dbam o telewizory w pokojach, ważne żeby było cicho, ciepło (bo pogoda jakaś taka nijaka), przyjemnie i z wygodnym łóżkiem:). A jakby się jeszcze zamknąć w 60 zeta za dobę to już w ogóle było by świetnie.
Ktoś poleca coś sprawdzonego?
marklar
Stonka bieszczadzka

Re: Wetlina vs noclegi dla dwóch osób:)

Postprzez skazaniec » 26 wrz 2013, o 12:54

Sprawdzone mam - Gawra. Byliśmy bardzo zadowoleni. Tyle, że to Twoja górna granica cenowa.
Wędrowny Psychopata Gawędziarz
skazaniec
Zakapior bieszczadzki

Postprzez marklar » 26 wrz 2013, o 13:14

dzięki! fotki stamtąd już widziałem, ale zależy mi właśnie na czyjejś forumowej opinii, takiej jak Twoja:) A to że górna granica cenowa - nie ma problemu.
marklar
Stonka bieszczadzka

Postprzez skazaniec » 26 wrz 2013, o 17:27

byliśmy z Żoną we dwoje w zeszłym roku na Sylwestra. Było cicho i spokojnie. Właścicielka nie przyjmuje dużych grup. Polecam wykupić sobie jedzonko. Bardzo smacznie gotują :) Myśmy akurat dostali tzw apartament w cenie normalnego pokoju. Co do wyposażenia - telewizor był i nawet odbierał. Łóżko duże 2 osobowe z materacem, łazienka czysta przytulna, no i w naszym pokoju była jeszcze lodówka i czajnik elektryczny.Ważne ! nie ma dostępu do kuchni!!!
Jedne z lepszych warunków.
Nieco taniej i godnie polecenia mam jeszcze w UG, ale raz, że nie Wetlina (a to wydaje mi się priorytet dla Ciebie) no i dwa - nie ma osobnych łazienek. Ale warunki super no i kuchnia dostępna. Jakbyś był zainteresowany to pisz na pw. Bo i tak mi się oberwie, że reklamuję ;)
Wędrowny Psychopata Gawędziarz
skazaniec
Zakapior bieszczadzki

Postprzez amelka88 » 4 paź 2013, o 23:19

Ja raz gościłam u Gawra jakieś 2 lata temu i mogę polecić. Nocleg wygodny, komfortowy, miejsce zadbane, okolica piękna.
Warto czasami dać te parę złotych więcej i mieć niezapomniane wrażenia :)
amelka88
Stonka bieszczadzka

Powrót do Noclegi