Wetlina - wrzesień 2013

Tu się umawiamy na różnego rodzaju wspólne imprezy, wyjazdy, wycieczki oraz wspominamy te, które się odbyły

Wetlina - wrzesień 2013

Postprzez Zgubiona » 22 lip 2013, o 01:56

Wetlina.
początek września 2013.
Moje urodziny.
wspomnienia...
Wyciszyć się, w końcu być samemu; w cztery oczy z górami i "moimi" miejscami.
Oczyścić się ze złogów kurzu, miasta, trosk.
Spokojniutko, nie jestem traperem tylko miastową dziewczyną.
Ale wieczorem, w ranczu -jeszcze żywym?, z gitarą w ręku - samotno jakoś.
Żeby choć z kim pogadać... :)
nie wskoczę od razu do łóżka, bo zwariuję - jeśli po całym dniu ciszy nie porozmawiam z kimś.
i co z dojazdem, mała? masz juz jakis plan? żadnego jeszcze. dobrze, maźnij tu coś, może kto z centralnej PL również sie wybiera?
A wybiera się? ;)
I nie tylko z centralnej.
halo, haaaloooo!
Zgubiona
Stonka bieszczadzka

Re: Wetlina - wrzesień 2013

Postprzez Dezu » 22 lip 2013, o 18:14

a witam witam :) wetlina fajne miejsce byłem niedawno ale mogę tam wrócic i piwa się z toba napic i pogadać :) ale na szlak nie ide bo przyciągam misie :) i to bardzo blisko bo niedawno uciekałem przed takim ale może zaryzykuje :) ja bym jechal z Warmii i mazur wiec w wwa można się zobaczyć :) jak cos to 513409898 jak dobrze nr pamiętam :)
Dezu
Stonka bieszczadzka

Postprzez Zgubiona » 28 lip 2013, o 22:30

Oh, dziękuję za odpowiedź :) ahaha, zabawna historia. ale po cóż jechać w góry -tylko - na piwo, skoro mozna to zrobić w mieście? ;) Ja się nie boję niedźwiedzi, w ogóle raczej nie jestem strachliwa-no chyba że chodzi o strach dotyczący kondycji ludzkości, zagrożeń czyhających na bliskie mi osoby, ogólnie pojętego cierpienia / samotności. Mnie szalenie zależy by być tam właśnie w moje urodziny, czyli 5-8.IX i głównie chodzić, a wieczorem odpocząć i z kimś pogadać :) mam nr tel, dziękuję, zadzwonię, zobaczymy. Pozdrawiam!
Zgubiona
Stonka bieszczadzka

Postprzez Dezu » 29 lip 2013, o 14:32

No spoko można połazić wiec jak coś to się odezwij :) a co do leku też się misi nie bale do póki jego oddechu na karku nie poczułem XP ale co tam raz się żyje XP moze nas to ominie albo powie się formułkę pobłogosław panie ten posiłek xp
Dezu
Stonka bieszczadzka

Postprzez zabieszczaduj » 5 sie 2013, o 10:04

gdybyście mieli ochotę się do nas dołączyć... :) Bieszczadujemy od 6 IX do 15 IX :D chętnych potrzeba, gitarrrki potrzeba

[url]regulamin forum[/url]
zabieszczaduj
Stonka bieszczadzka

Postprzez Zgubiona » 7 sie 2013, o 00:12

..mmm...brzmi nieźle. szkoda, że dłuższego urlopu w pracy wziąć nie mogę, ale 6-8 możemy się zobaczyć :) a gdzie obozujecie? Wetlina właśnie czy gdzie indziej? gitarka załatwiona, a ja ładnie brzdękam ;)
Zgubiona
Stonka bieszczadzka

Postprzez zabieszczaduj » 9 sie 2013, o 14:38

bieszczadujemy tu i tam, z Poznania :)

Dzień I: /piątek 6.09
właściwie to cała doba, transportowanie się do Rzeszowa i dalej na Sanok, Lesko - z przystankiem na Polańczyk/ Solinę, dotarcie do Cisnej w godzinach późnowieczornych

Dzień II: /sobota 7.09
Cisna - Jasło - Okrąglik - Roztoki Górne - Liszna i znowu Bacówka pod Honem z koncertowaniem "Domu o Zielonych Progach"

Dzień III: /niedziela 8.09
z Cisnej do Dołżycy - Łopiennik - Jaworzec

Dzień IV: /poniedziałek 9.09
z Jaworca - Krysowa - Przełęcz Orłowicza - Wetlina (szlak żółty) - Połonina Wetlińska (szlak czerwony) - Schronisko PTTK Chatka Puchatka

Dzień V: /wtorek 10.09
Schronisko PTTK na Połoninie Wetlińskiej (zwane Chatką Puchatka) - Brzegi Górne - Połonina Caryńska (szlak zielony) - na Połoninie Caryńskiej skręcamy w lewo w stronę Brzegów Górnych (szlak czerwony) - Schronisko PTTK Pod Małą Rawką

Dzień VI: /środa 11.09
Schronisko PTTK Pod Małą Rawką (szlak zielony) - Mała Rawka (szlak żółty) - Wielka Rawka - Kremenaros/Krzeminiec (zejście się 3 granic - Polski, Ukrainy i Słowacji) - powrót na Wielką Rawkę (szlak niebieski) - Ustrzyki Górne

Dzień VII: /czwartek 12.09
Ustrzyki Górne (PTTK Kremenaros) - Szeroki Wierch (szlak czerwony) - Tarnica i okolice (szlak niebieski) - Wołosate (hotelik "Pod Tarnicą")

Dzień VIII: /piątek 13.09
spod Tarnicy (błądząc trochę ;) z powrotem do Kremenarosa

Dzień IX: /sobota 14.09
Ustrzyki Górne - Połonica Caryńska (czerwonym) - Przełęcz Przysłup - Magura Stup. - Dwernik - Lutowiska - meta w Chatce Socjologa

tel. 888156636
zabieszczaduj
Stonka bieszczadzka

Postprzez Piotr_S » 9 sie 2013, o 15:07

zabieszczaduj napisał(a):bieszczadujemy tu i tam, z Poznania :
Dzień V: /wtorek 10.09
Schronisko PTTK na Połoninie Wetlińskiej (zwane Chatką Puchatka) - Brzegi Górne - Połonina Caryńska (szlak zielony) - na Połoninie Caryńskiej skręcamy w lewo w stronę Brzegów Górnych (szlak czerwony) - Schronisko PTTK Pod Małą Rawką

Może tak lubicie i taki macie plan, żeby sobie w kółko pochodzić, ale normalnie to ta trasa brzmi nieco absurdalnie. Z BG nie ma zielonego szlaku na Caryńską bo jest z p. Wyzniańskiej, więc asfaltem albo zieloną ścieżką z BG na Wyzniańską, potem Caryńska, potem czerwonym znowu Brzegi Górne i znowu tą samą trasą z buta do bacówki PmR, która jest na p. Wyżniańskiej :)

zabieszczaduj napisał(a):Ustrzyki Górne (PTTK Kremenaros) - Szeroki Wierch (szlak czerwony) - Tarnica i okolice (szlak niebieski) - Wołosate (hotelik "Pod Tarnicą")

Z tego co wiem hotelik Pod Tarnicą nie działa (zamknięty), ale trzeba by jeszcze potwierdzić.
Piotr_S
Administrator

Postprzez Dezu » 12 sie 2013, o 14:33

Gorski czyny ale PTTK pod Caryńska się sypie XP zima to tam śnieg nocowal
Dezu
Stonka bieszczadzka

Powrót do Zloty i spotkania