WIELKIE BUDZENIE NIEDŹWIEDZICY - Z NIEDŹWIEDZICĄ

Tu się umawiamy na różnego rodzaju wspólne imprezy, wyjazdy, wycieczki oraz wspominamy te, które się odbyły

Re: WIELKIE BUDZENIE NIEDŹWIEDZICY - Z NIEDŹWIEDZICĄ

Postprzez jerzumarian » 21 sty 2015, o 17:41

Ludzie - bez urazy piszecie o niesprawdzonych informacjach, sprawdzonych czy nie, jeśli interesuje Was plan prac w Jaworzcu to zadzwońcie na nr tel 660116025
i zdobądźcie informacje potwierdzone. A co do remontu- trwa dośc gruntowna renowacja obiektu- remont calości na pewno potrwa dlugo ale bedzie obejmowal m.in kwestie sracza szamba, wody i tym podobnych tematów. Teraz robiony jest dach i docieplenie poddasza. To jest priorytet. A dalsze prace będa wykonywane sukcesywnie. Jesli to za mało informacji- wiecej zdobędziecie pod wskazanym nr telefonu. Nie zastosuje tutaj grina ani innego emotikonu- po prostu zwyczajnie przekazuje Wam informację (słowo Wam napisałem z duzej litery, w dowód szacunku dla rozmowców) i nie dodawajcie sobie jakie emocje mna kierują, jak tom drzewiej bywalo. To zwyczajna informacja. A tak gwoli dojścia do sedna- MOZE jakis moderator wypieprzy z tego watku dyskusję o stanie technicznym Jaworzca i wklei ja do odpowiedniego watku, bo wiem ,że takowy jest. Pozostańmy w tym watku przy temacie imprezy i na niej się skupmy. A pozostałe sprawy może uda się rozwiązac we wlasciwym watku. dziękuje z góry (11pietro wieżowca) 9i z dołu- unizony jerz

ps. mam nadzieje,że Lidak się an mnie nie wkurzy. a nawet gdyby - trudno, bede z tym musial życ
Wrócilem z Bieszczadów. Raz na zawsze.
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez andrzej627 » 29 sty 2015, o 23:46

jerzumarian napisał(a):Wielkie Budzenie Niedźwiedzicy odbedzie się na dwie bacówki- Jaworzec i Hon. Szczegóły wkrótce.

:?:
andrzej627
Ekspert bieszczadzki

Postprzez jerzumarian » 30 sty 2015, o 21:34

Co Cie niepokoi, zastanawia Andrzeju? Kwestia owych szczegółów wkrótce?. Spokojnie, do imprezy jest sporo czasu i przygotowania trwają. Na pewno część imprezy odbedzie się w Jaworzcu, wstępnie jest tam ustawiony jeden z koncertow. Ale wszystko zostanie ogloszone w swoim czasie, gdy juz wszystko zostanie dopięte na osttni guzik.
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez andrzej627 » 31 sty 2015, o 00:52

Rozumiem, że aby być na całej imprezie trzeba przyjechać w czwartek wieczorem 26 marca i najlepiej ruszyć w drogę powrotną dopiero w poniedziałek rano.

Czy mógłbym zdecydować się na uczestnictwo w ostatniej chwili?
andrzej627
Ekspert bieszczadzki

Postprzez jerzumarian » 31 sty 2015, o 20:52

W zasadzie zgłoszenia do 28 lutego, poniewaz potrzebuje wiedziec jakie jest zainteresowanie impreza. A doświadczenie uczy że ludzie przyjeżdzaja bo podjeli dcyzje z dnia na dzień i ... dla wszystkich starczy miejsca pod wielkim dachem nieba..."... ;)
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez andrzej627 » 31 sty 2015, o 21:17

jerzumarian napisał(a):... dla wszystkich starczy miejsca pod wielkim dachem nieba..."... ;)

No właśnie. Mnie wystarczy miejsce na parkingu. :D
andrzej627
Ekspert bieszczadzki

Postprzez jerzumarian » 1 lut 2015, o 20:20

Czyli problem zostal rozwiązany. Zapraszam pod dach nieba w cisnej.. ;)
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez creamcheese » 1 lut 2015, o 21:30

andrzej627 napisał(a):No właśnie. Mnie wystarczy miejsce na parkingu. :D

Andrzeju, ja chyba do ostatniej chwili nie będę pewien przyjazdu...ale jakbym mógł się wyrwać na weekend to czy mógłbyś...mnie przytulić w swoim camperze?...mogę w zamian sprzątać wychodek ;)
creamcheese
Ekspert bieszczadzki

Postprzez andrzej627 » 1 lut 2015, o 21:49

To nie jest camper. Jedynie jakaś drobną panienkę mógłbym przytulić. :D :D :D

Obrazek
andrzej627
Ekspert bieszczadzki

Postprzez krzyś » 2 lut 2015, o 00:04

andrzej627 napisał(a):Jedynie jakaś drobną panienkę mógłbym przytulić
... o Creamie można wszystko powiedzieć, ale nie że jest ... drobną panienką :lol:
Góry wysokie, kto mi z wami walczyć kazał...
krzyś
Bieszczadzki ekspert

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty i spotkania