WIELKIE BUDZENIE NIEDŹWIEDZICY - Z NIEDŹWIEDZICĄ

Tu się umawiamy na różnego rodzaju wspólne imprezy, wyjazdy, wycieczki oraz wspominamy te, które się odbyły

Re: WIELKIE BUDZENIE NIEDŹWIEDZICY - Z NIEDŹWIEDZICĄ

Postprzez lidkru » 9 kwi 2016, o 07:01

ponieważ w tytule wątku nie ma numeru ani rocznika, pozwolę sobie nie zakładać nowego, tylko pokontynuować w tymże. Kto nie był, ma święte prawo mieć żal do całego świata. Ja to rozumiem, przytulam serdecznie, pocieszam całą sobą, piję zdrówko jeżynówką, wiśniówką i agrestniakiem (a nie, to już wykończyłam ;) ) i proponuję wziąć się w garść i modlić o kolejne lepsze możliwości zdrowotne, finansowe, urlopowe czy co tam potrzebne :)
Ja skorzystam z tego, co mi małzonek udostępnił w materiałach fejsowych i przekopiuję, bo moje jeszcze gdzieś w bagażniku zalegają, razem z wojtkowym ręcznikiem i ubłoconymi butami (swoją drogą jedna wycieczka a błoto na butach jakby co najmniej miesiąc łazęgi był)
Krzysiowe

Obrazek
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez blady » 9 kwi 2016, o 14:56

Ale samoluby ,szkoda było się informacją o błocie ,publicznie podzielić. :idea:
U mnie teraz pada więc zaraz będzie błoto i sobie pochodzę.
blady
Stonka bieszczadzka

Postprzez krzyś » 9 kwi 2016, o 16:42

Ponieważ Lidka ucięła co nieco (właściwie kogoś), publikuję fotkę w oryginale (u mnie się całość nie wyświetla).

Obrazek
Góry wysokie, kto mi z wami walczyć kazał...
krzyś
Bieszczadzki ekspert

Postprzez lidkru » 9 kwi 2016, o 18:05

ale jazda, na moim biurowym kompie jest całe, a na domowym pół :twisted:
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez creamcheese » 9 kwi 2016, o 18:20

Tak to się kończy jak się robi fuchy na służbowym sprzęcie!! :mrgreen:
creamcheese
Ekspert bieszczadzki

Postprzez lidkru » 9 kwi 2016, o 18:22

ciiiiicho, bo się wyda, a wtedy żegnajcie wyjazdowe piątki do 9-tej :mrgreen:
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez lidkru » 9 kwi 2016, o 18:36

I proszę mnie tu nie rozpraszać, bo i tak jestem przejęta faktem, że wenę twórczą muszę oprzeć na ostatnich kroplach

Obrazek Obrazek
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez krzyś » 9 kwi 2016, o 19:02

Cream jest bardzo ciekawy za co Jacek zdobył weekend w ZpC... 8-)
krzyś
Bieszczadzki ekspert

Postprzez lidkru » 9 kwi 2016, o 19:17

No to żeby tradycji stało się zadość, napiszę, choć tego się nie da powiedzieć słowami...
My (Krutul, Wojtek+ja) przybyliśmy do Danielki w czwartkowy wieczór, a tam już Jerz urzędował, witał bez chleba i soli, za to z kubkiem w dłoni ;)
A w jadalni się działo

https://www.youtube.com/watch?v=AnbNZs4IJFo&feature=youtu.be

Potem dojechał Guru z Guru młodszym, Łazik z siostrzeńcem i Agą , i całe mnóstwo innych ludzi, z których część znałam, część nie, ale to absolutnie w niczym nie przeszkadzało :D Spać poszłam przed świtem (jakąś godzinę) :mrgreen:
A potem nastąpiło przebudzenie. Ale jeszcze nie Niedżwiedzicy ;) Silna grupa postanowiła pokonać przeciwności losu w postaci zamglonego ze wszech stron przedpołudnia i z biegiem rzeki (lub cieku wodnego) powędrowaliśmy pod górę, która Muńcułem się zwie. Osiągnąwszy stokówkę biegnącą zapewne gdzieś w okolicach szczytu , doszliśmy do zgodnego wniosku, ze ponieważ widoków i tak z góry nie uświadczymy, zatem schodzimy w dół, żeby za bardzo się nie zmęczyć :lol:
No i to było posunięcie co najmniej najlepsze z możliwych, ponieważ gdy tylko doszliśmy do Chaty, podjechał Krzyś z Grażynką , co spowodowało kolejną falę powitań :mrgreen:
Po obiedzie mój wiek niemowlęcy nakazał mi się zdrzemnąć , ale małżowinek czuwał i w odpowiednim momencie przybył zaordynować pobudkę, albowiem imprezę zaszczycił swą obecnością Naczelny Pszczelarz Forumowy, sam PiotrF :D
Śmy się 2 lata nie widzieli, stanowczo za długo :idea:
Spacerek wzdłuż Danielki, bo tylko na to miałam siłę, i już Caryniacy koncertują.... Oni na instrumentach strunowych, my na instrumentach wklęsłych 8-) 8-)
Po oficjalnym graniu standardowo szał zrobiła "Lipka"...
Tym razem nie dotrwałam tak długo na sali, doszłam do wniosku, że w łózku w pozycji leżącej słychać tak samo dobrze śpiewogrania, za to zdrowiej dla kręgosłupa ;)
Ranek sobotni... Ekipą 13-osobową poszliśmy na Krawców Wierch. Tzn. najsamprzód to podjechaliśmy (żeby nie było że wyrypa spod Chaty była :lol: ) Ataku szczytowego dokonywały 2 ekipy: jedna niebieskim szlakiem ze Złatnej, druga żółtym z Glinki. W schronisku powitał nas gorąco baca Szymon (gorąco było dosłownie: napalone w kominku!!! )Jakieś jedzenie, jakieś picie, jakieś plażowania... Cudownie po prostu....
Wracamy... PiotrF musi już wracać... szkoda, ale ja to rozumiem, mało tego, ja to znam z własnego doświadczenia :?
A potem konkurs nalewek. Dla nas, wielbicieli miodów, było oczywistą oczywistością, że nr 1 będzie agrestniak albo pigwa. Jakież było nasze zdziwienie (ale nie powiem, żebym miała coś przeciwko temu :lol: ), gdy Pajonk ogłosił zwycięzcą Krutula :D Powiem tylko tyle, że chłopak nabrał teraz takiej motywacji, że pensji na utensylia to mi zbraknie :roll:
No i clue programu: koncert Lubelskiej Federacji Bardów.
2 godziny minęły w oka mgnieniu. Gdyby Jerzu nie powiedział, ze obiad dla nich stygnie, to pewnie bisowaliby do rana. Były i te największe przeboje, i te rzadziej śpiewane. Jaka szkoda, ze Krzyś z Grażynką też już wyjeżdżają....Moja potrzeba usłyszenia Atamana została zaspokojona w okolicach północy. Markowi Andrzejewskiemu oddałam malinówkę wyrwaną niemal siłą z rąk Marzenki ;)
Rano znów śpiewy... i jak tu wyjeżdżać? Maniek na pożegnanie dał nam płytę Kapeli z Przypadku...
Jerzu, Niedźwiedzica chyba obudzona, za to ja jeszcze nie odespałam :lol: :lol: :lol:
...ja was kocham moje góry...
https://www.youtube.com/watch?v=TjcVw0KUSm0

P.S.Ludzie , dodajcie zdjęcia, ja mam raptem 3!!
P.S. Blady, kajam się :oops:
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez krzyś » 9 kwi 2016, o 20:21

lidkru napisał(a):Ludzie , dodajcie zdjęcia
... się robi..

Nie po kolei, za to od najważniejszych... ;)

Werdykt jury

Obrazek

... i Szanowny Laureat..
(widać, że zaskoczony)

Obrazek

... a było z czego wybierać
(fotka z fb)
Obrazek

... i to na razie, bo też jeszcze się nie mogę pozbierać
krzyś
Bieszczadzki ekspert

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty i spotkania