Wolne miejsce w aucie w Bieszczady lub z powrotem.

Szlaki, czasy przejść, dojazd i inne praktyczne tematy

Re: Wolne miejsce w aucie w Bieszczady lub z powrotem.

Postprzez ww_ » 2 maja 2010, o 18:59

hej majówkowicze, jutro 3 maja rano około 10, jadę z Ustrzyk Górnych do Warszawy
przez Ustrzyki Dolne, Sanok, Rzeszów, Ostrowiec Świętokrzyski, Radom.
ww
ww_
Stonka bieszczadzka

Postprzez IraS » 2 cze 2010, o 15:58

Jutro 3 czerwca śmigam w Bieszczady i mam 3 wolne miejsca w aucie. Trasa Spała (wyjazd koło 10-11 rano) Opoczno - Przysucha - Szydłowiec - Skarżysko - Starachowice - Ostrowiec Św - Rzeszów - Sanok - Ustrzyki G.
IraS
Administrator

Postprzez marcin80 » 5 cze 2010, o 16:00

Jutro 6 czerwca jadę z Krosna do Ustrzyk Górnych (wyjazd ok 6.00) wracam tego samego.
marcin80

Wolne miejsce w aucie w Bieszczady lub z powrotem.

Postprzez Enlill » 2 lip 2010, o 11:34

W poniedziałek (5 VII) wczesnym rankiem trasa Zgierz - Łódź - Kielce - Tarnów - Ustrzyki Górne - wyjazd grupy pełzająco-włóczącej się corocznie po Biesach. W ramach cięcia kosztów przyjmę na wolne miejsca w busie.
Enlill

Postprzez BC_Leszcz » 3 sie 2010, o 11:53

Wybieram się samochodem osobowym na tydzień w Bieszczady i mam parę miejsc w samochodzie, mogę kogoś zabrać za symboliczne parę złotych lub nawet za free (do ustalenia, ale myślę że jak coś jest za darmo to się tego nie szanuje, więc opłata typu 5gr/km to niewiele za komfortowy przejazd i miłe towarzystwo w podróży)

Wyjazd z Warszawy w okolicach 21 lub 22 sierpnia (Sobota lub Niedziela) - jeszcze do ustalenia, wyjazd z rana, jazda bez pośpiechu, komfortowo, krajoznawczo, możliwy postój w jakimś ciekawym miejscu ...
Można również się ze mną zabrać z powrotem - powrót planuje również do Warszawy, gdzieś z terenu Bieszczad, prawdopodobnie 28 sierpnia w Sobotę.

Jeszcze nie wiem gdzie się zatrzymam, na razie padł pomysł urlopu 23-27 i wyjazdu w Bieszczady aby połazić z mapą i kompasem.

Info na maila: bartek (at) bcnet.eu.org , najlepiej jeśli zainteresowana osoba podeśle mi numer telefonu to oddzwonię i ustalimy jakieś szczegóły, wymiana maili nie jest najszybszą metodą komunikacji ....
BC_Leszcz

Postprzez łolaboga » 12 sie 2010, o 10:52

Hej Hej :)
To mój debiut na tym forum. Pozdrawiam i witam wszystkich bardzo serdecznie i od razu pytam :)

Czy nie wybiera się ktoś autem z Poznania w Bieszczady w niedzielę (15.08) lub poniedziałek (16.08) i miałby dwa wolne miejsca dla chłopaka i dziewczyny? Będę wdzięczny z każdy odzew.

Pozdrawiam
Darek
łolaboga

Postprzez BC_Leszcz » 21 sie 2010, o 08:21

Chyba zbyt dużo osób tu nie zagląda - jadę jutro do Cisnej a chętnych na dołączenie nie ma ....
BC_Leszcz

Postprzez tomash_k » 21 sie 2010, o 16:52

Hej - poszukuję 3 miejsc na podróż w Bieszczady z zachodniej lub południowej Polski na dzień 24-25.września. Ewentualnie na powrót tydzień później (30.IX-01.X). Jesteśmy studentami-obieżyświatami z Poznania i planujemy podróż PKP/PKS, ale gdyby była okazja się dołączyć to skorzystamy i dorzucimy się oczywiście do kosztów paliwa.
tomash_k

Postprzez LuC (skywalker) » 25 sie 2010, o 11:36

Witam,

wyjezdzam z Krakowa 13 sierpnia w Bieszczady. Jade samochodem jednak zostawiam go w Krosnie i tam nocleguje do 14 wrzesnia.

14 wrzesnia lapie pociag (wczesnie rano) do Zagorza, pozniej autobus do Baligrodu lub Komanczy.

Dysponuje 3 miejscami dla wyluzowanych turystow, jednak jak juz wspomnialem do Krosna + towarzystwo do wyprawy w Bieszczady.

Zainteresowanych prosze o kontakt.

Lukasz
LuC (skywalker)

Postprzez anka-szklanka » 26 kwi 2011, o 13:22

czy może ktos dysponuje 2 miejscami wolnymi z KRAKA wstronę ustrzyk w pt wieczór czyli 29 kwietnia ? lub może ktoś wie czy jakiś autobus jezdzi w tym czasie? bo z tego co czytamy to tylko od 1 lipca.
anka-szklanka
Wyrypiarz bieszczadzki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Informacje praktyczne - pytania i odpowiedzi