Wolne miejsce w aucie w Bieszczady lub z powrotem.

Szlaki, czasy przejść, dojazd i inne praktyczne tematy

Re: Wolne miejsce w aucie w Bieszczady lub z powrotem.

Postprzez vetka » 17 kwi 2012, o 13:03

chętnie się przyłączę do czyjegoś transportu w Bieszczady- 27kwietnia, jestem z kielc, ale mogę gdzieś dojechać. Niestety mimo, że blisko to straszliwie kiepski stad dojazd. Pozdrawiam!
vetka
Stonka bieszczadzka

Postprzez creamcheese » 17 kwi 2012, o 15:40

vetka napisał(a):chętnie się przyłączę do czyjegoś transportu w Bieszczady- 27kwietnia, jestem z kielc, ale mogę gdzieś dojechać. Niestety mimo, że blisko to straszliwie kiepski stad dojazd. Pozdrawiam!

Powtórze posta sprzed 2 tygodni:
Będę miał jedno miejsce na trasie Lublin - Wetlina (może być przez Rzeszów ale i może przez Biłgoraj, Przemyśl) 27 kwietnia (piątek). Wyjazd z Lublina ok. 15.oo
Ale do Lublina, lub gdzieś na trasę np Nisko, Rzeszów, to musisz dojechać. Pozdrawiam
creamcheese
Ekspert bieszczadzki

Postprzez faki » 18 kwi 2012, o 21:08

vetka napisał(a):chętnie się przyłączę do czyjegoś transportu w Bieszczady- 27kwietnia, jestem z kielc, ale mogę gdzieś dojechać. Niestety mimo, że blisko to straszliwie kiepski stad dojazd. Pozdrawiam!

Cześć, ja będę w kielcach 28 kwietnia, ale stopem i jadę dalej w kierunku Cisnej, mam pytanie, jak przebrnąć przez miasto żeby znaleźć sie na drodze na Tarnów? i czy lepiej wyjść trochę z Kielc i łapać poza miastem czy można już w mieście (znasz kulture kierowców?) :)
faki
Stonka bieszczadzka

Postprzez vetka » 20 maja 2012, o 12:53

witam, jeśli ktoś wraca we wtorek 22 maja z Bieszczadów, w okolice Kielc/ Warszawy. Chętnie się przyłączę. Pozdrawiam!
vetka
Stonka bieszczadzka

Postprzez MonikaJ » 3 cze 2012, o 23:02

CZEŚĆ,

trzy dziewczyny bardzo chętnie zrzucą się na paliwo w Bieszczady od 6.06 ( ten weekend czerwcowy ). Chciałybyśmy poogladać przy okazji rzeźnika :) kto jedzie z Warszawy, ma miejsce - niech da znać :)

Pozdrawiam Ciepło !
MonikaJ
Stonka bieszczadzka

Postprzez malami77 » 4 cze 2012, o 11:24

wolne 3 miejsca w Bieszczady z Sosnowca w piatek rano (8 czerwca), albo w czwartek do Polańczyka tak żeby na WGB zdążyć (ta wersja mało prawdopodobna bo mogę się w czwartek nie wyrobić z wyjazdem), albo ... gdzie koła poniosą ... byle dalej i byle w Bieszczadzkie ostępy :)

wolne 3 miejsca z Bieszczad do Tczewa w poniedziałek 11 czerwca, wyjazd raczej wczesnym rankiem.

informacje odnośnie umówienia się konkretniejszego na malami-77@wp.pl
malami77
Stonka bieszczadzka

Postprzez jerzumarian » 4 cze 2012, o 15:53

Koncert Wolnej Grupy bukowina w Sobotę a nie w czwartek. miejsce i godzina bez zmian
Wrócilem z Bieszczadów. Raz na zawsze.
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez jerzumarian » 4 cze 2012, o 16:32

i jeszcze jedno - jade z rodzinką w Biesy w nocy ze środy na czwartek. mam dwa wolne miejsca, ewentualnie. Trasa: Wrocław- Jaworzno- Kraków- Pilzno- Krosno- Sanok- Terka- Nasiczne. Jeśli ktos reflektuje niech pisze na pw
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez malami77 » 4 cze 2012, o 18:55

:) cieszę się ze swej pomyłki :) zatem teraz juz wiem, że na pewno jadę w piatek z samego rana.
Dziękuję!
malami77
Stonka bieszczadzka

Postprzez jerzumarian » 12 cze 2012, o 15:04

Kolejna nasza wyprawa w Bieszczady zapowiada się na termin 13 lipca br- 20 lipca . Jedziemy nocą. Start z Wrocławia o 23.00 Trasa tradycyjnie:autobanią od zjazdu Wrocław Wschód przez Gliwice-Katowice- Jaworzno-Kraków-Tarnow-Pilzno-Jasło-Sanok do ... Żernicy albo Terki na początek dobry. Biwaki wstepnie planujemy w Łopience, Nasicznem, Wetlinie na SBNie i może jeszcze gdzieś. Wszystko zależy od wiatrów. Wracamy z Bieszczadu w piatek 20 lipca do Głuchołazów na festiwal Kropka. Jesli ktoś z rejonu Bieszczadzkiego sie wybiera, to możemy zabrać. Miejsc mamy wolnych 2. Jerze
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Informacje praktyczne - pytania i odpowiedzi