wyjazd do odessy- 10-18.10

Tematy nie pasujące do pozostałych działów oraz luźne pogaduchy o wszelkich sprawach, polityka, historia, obyczaje, kultura, rozrywka, rozmaitości

wyjazd do odessy- 10-18.10

Postprzez buba » 15 wrz 2009, o 20:59

hej

moze ktos by mial ochote dolaczyc do wyjazdu? na razie chec uczestnictwa zdeklarowaly 4 osoby. Plan jest taki ze jedziemy do lwowa , pakujemy sie w jakis pociag do odessy (najlepiej najtanszy) , preferowana plackarta bo tam wesolo, ludzi mozna poznawac i wieksze szansy na impreze :D co dalej bedziemy robic to wyjdzie w praniu :) mnie sie marzy delta dunaju i wilkowe- miejscowosc na kanalach,w klimatach opuszczonego dawnego uzdrowiska, a moze jakas przyodeska mierzeja?? :) byl tez rzucony pomysl z dwudniowym wypadem na krym ... podoba mi sie wizja hotelu w centrum odessy za 25 hr od osoby(czyli co, 8zl???) :D
fijalkowski napisał(a):Tani nocleg w Odessie (centrum) hotel Spartak Bulwar Deribasiwska 25 – samo centrum miasta, 2 przecznice od Primorskiego Bulwaru, głównej ulicy miasta. Pokój czwórka tylko 100hr. Ale prysznic z zimną wodą kosztował 5hr. WC na szczęście za darmo. Pokój trochę obskurny, ale żadnych robali i czysta pościel.

jestesmy otwarci na kolejnych chetnych na wyjazd oraz na nowe pomysly co do spedzania czasu tam na miejscu :)
buba
Niedzielny turysta bieszczadzki

Re: wyjazd do odessy- 10-18.10

Postprzez krysia » 16 wrz 2009, o 15:48

aaaaaaaaaaaaaaaaa
Buba Ty mnie kiedyś zabijesz pomysłami i kiedy ja będę mogła się z Wami w końcu wybrać?;-((((((((((
jak ja już nie mam tyle urlopu :cry: :(
Odwrotnością miłości nie jest nienawiść
lecz obojętność,
Jeśli nienawidzisz to znaczy,że nadal coś czujesz...
„Lepiej mieć trudny charakter, niż nie mieć go w ogóle”
krysia
Wyrypiarz bieszczadzki

wyjazd do odessy- 25.10-1.11

Postprzez buba » 18 wrz 2009, o 08:19

niestety zostalismy zmuszeni do zmiany terminu na 25.10-1.11
buba
Niedzielny turysta bieszczadzki

Re: wyjazd do odessy- 10-18.10

Postprzez krysia » 18 wrz 2009, o 14:05

szit no a ja juz mam podpisany urlop na teraz;-(((
jakby od poczatku byl taki termin to bym teraz nie brała :oops: :( :cry:
szkoooooda
ale fotki chętnie obejrzę, bo zawsze masz superowe!i przygody
Odwrotnością miłości nie jest nienawiść
lecz obojętność,
Jeśli nienawidzisz to znaczy,że nadal coś czujesz...
„Lepiej mieć trudny charakter, niż nie mieć go w ogóle”
krysia
Wyrypiarz bieszczadzki

Powrót do Offtop