wyprawa - szukam chętnych

Szlaki, czasy przejść, dojazd i inne praktyczne tematy

wyprawa - szukam chętnych

Postprzez sznurra » 24 maja 2010, o 11:15

Szukam chętnego/chętnych na wyprawę po dachu Bieszczadów oraz przez najbardziej odludne tereny nad górnym Sanem, śladami nieistniejących wsi. Moja znajomość tych terenów jest znikoma, opieram się tylko na malutkim przewodniku, który niedawno nabyłam. Dlatego szukam kogoś bardziej ode mnie doświadczonego :) data wyprawy, trasa, i wszystkie inne szczegóły do ustalenia, moje wakacje w tym roku są naprawdę długie ( właśnie jestem po maturze), więc jestem w stanie dostosować się do każdego :D
sznurra

Re: wyprawa - szukam chętnych

Postprzez Misieg » 24 maja 2010, o 13:29

Cześć, w te wakacje będę parokrotnie w Bieszczadach. W razie W dam Ci znać.

Pozdrawiam
Michał O.
http://picasaweb.google.com/michal.organ" - cyfrowa galeria bieszczadzka
http://pogorze.phorum.pl/index.php" - pogórzańskie klimaty, wszystko co w pogórzach piszczy
nr gg: 5476043
Misieg
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez kris616 » 26 maja 2010, o 09:27

Hej!

Będę w sierpniu w Bieszczadach.Możliwe, że wcześniej też wpadne.
Też mam w planach szukanie śladów po nieistniejących wsiach.Jade sam i szukam towarzystwa.

Pozdrawiam :D
Krzysiek
kris616

Postprzez Erynie » 25 cze 2010, o 12:43

Cześć! uważajcie w Hulskim na gospodarza przy potoku Hulski idąc od Młyna czyli ujścia potoku do Sanu w kierunku południowym, teren źle oznakowany poniszczone tabliczki, bezprawnie zagrodzone przejście nad rzeką wreszcie wielki finał! gospodarz za darmo przywali pałką i poprawi kamieniem (w wypadku zainteresowania proponuję poszukać na forum moich wpisów), drugie ostrzeżenie dot. drogi leśnej Polana - Sękowiec na odcinku od Polan do wypalarni lubią poszaleć pijani młodociani wielbiciele sportów motorowych pick-upem. Tak ogólnie polecam dolinę Sanu jest pięknie z tymi wyjątkami
Erynie
Stonka bieszczadzka

Postprzez Enlill » 2 lip 2010, o 23:13

Jedziemy 5 lipca. Jeśli chcesz dołączyć jest jeszcze miejsce.
Pozdrawiam.
Enlill

Powrót do Informacje praktyczne - pytania i odpowiedzi