X KIMB

Tu się umawiamy na różnego rodzaju wspólne imprezy, wyjazdy, wycieczki oraz wspominamy te, które się odbyły

Re: X KIMB

Postprzez lucyna » 29 kwi 2011, o 10:41

Stały Bywalec napisał(a):Nie przesadzajcie, nie obrażajcie się, jeno pojedźcie na ten jubileuszowy X KIMB. Naprawdę warto. Na KIMB-ach zawsze jest wspaniała atmosfera, a o jakichś nieporozumieniach z tego czy tamtego forum nawet się nie myśli.

Dotychczas byłem na 5-ciu takich imprezach: I oraz VI-IX. Wszystkie b. mile wspominam, żadnego wyjazdu nie żałuję.

Teraz, gdybym mógł, też na pewno bym pojechał. Niestety moje sprawy osobiste i zawodowe tak się w maju br. układają, że raczej (na 95%) tam się nie zjawię.

O tym to ja wiem, byłam też na KIMBACH, byłam współorganizatorem spotkań na Łopienniku. Atmosfera cudowna, wspaniali ludzie co do tego nie mam wątpliwości. Nie raz jeszcze razem połazimy po górach, tego jestem pewna.
Moja decyzja jest nieodwołalna, ktoś za mnie ją podjął, jako persona non grata na forum brązowym - bardzo szybko zapomniano o moim wkładzie w rozwój tamtego forum, o naszym wkładzie, jestem także personą non grata na ichnich imprezach. To dotyczy forum, a nie Forumowiczów.
Moje miejsce jest tu, tu płonie ogień, którego pilnuję ;) (Pewna złośliwa istota z naszego Forum nazywa mnie -tfu no co westalki miały przechlapane- westalką). Jako tfu westalka muszę siedzieć i sprawować pieczę nad tym miejscem. ;) Poza tym tu naprawdę tworzy sie cudowne miejsce w przestrzeni wirtualnej. Kurczę blade i pieczone aż hadko było mi słuchać ostatnich komplementów, które prawili Forum goście których oprowadzałam. Bez mała a beatyfikowaliby nas. :D
Jest dopsze i to jak :)
lucyna
Zbanowany

Postprzez Pastor » 7 maja 2011, o 13:48

..........................Poza tym tu naprawdę tworzy sie cudowne miejsce w przestrzeni wirtualnej. Kurczę blade i pieczone aż hadko było mi słuchać ostatnich komplementów, które prawili Forum goście których oprowadzałam. Bez mała a beatyfikowaliby nas. :D
Jest dopsze i to jak :)

Taaa , jest dobrze..... ale nie beznadziejnie! + P.....
Pastor
Wyrypator na uchodźstwie

Postprzez lucyna » 7 maja 2011, o 13:58

de gustibus non est disputandum - paragraf 22 i 1/2 (ikonka z wywalonym jęzorem)
lucyna
Zbanowany

Postprzez Stały Bywalec » 13 maja 2011, o 20:37

X KIMB już za tydzień.

Tych, którzy się być może jeszcze wahają, zachęcam: pojedźcie !

Ja w tym roku nie pojadę, z ważnych przyczyn, głównie rodzinnych.
20 maja moja córka broni pracę magisterską, a 25 maja wyjeżdża na 4 miesiące za granicę. Zobaczę ją potem dopiero w październiku. Nie wypada mi więc teraz nigdzie wyjeżdżać.
Jaka jest najpiękniejsza górska miejscowość w Polsce?
Podpowiedź: 4 sylaby, w tym pierwsza: "Za".
Jeśli jednak myślisz o Zakopanem, to jesteś w błędzie.
Prawidłowa odpowiedź brzmi: Zatwarnica.

Pozdrawiam
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Prezydent na uchodźstwie

Postprzez Stały Bywalec » 23 maja 2011, o 17:58

Pastorze, może napisałbyś coś o X KIMB-ie, w którym przecież uczestniczyłeś. :D

PS
W poprzednim poście napisałem o przyczynie mojej tegorocznej absencji. Teraz uzupełnię: córeczka ładnie się obroniła, otrzyma dyplom ukończenia UW z oceną bdb.
Jaka jest najpiękniejsza górska miejscowość w Polsce?
Podpowiedź: 4 sylaby, w tym pierwsza: "Za".
Jeśli jednak myślisz o Zakopanem, to jesteś w błędzie.
Prawidłowa odpowiedź brzmi: Zatwarnica.

Pozdrawiam
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Prezydent na uchodźstwie

Postprzez długi » 23 maja 2011, o 19:30

Gratuluję Tobie córki, a córce pięknej obrony i oceny
Pozdrawiam serdecznie
Długi z Joanną
"Kropla zimnej wody dodaje szklance koniaku aromatu"
J. Tuwim
długi
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez lucyna » 27 lis 2011, o 11:49

Koledzy na Bratnim Forum jak zwykle biją pianę w sprawie KIMB-u. Podpowiedź: w Tarnawie za hotelikiem jest nowa wiata nieopodal potoku, grupa tam zmieści się bez problemu. Jest zadaszona, miejsce na ognicho. Druga wiata jest obok stadniny, naprawdę piękna, kumak ma zdjęcia, tam też można zorganizować imprezę. Obok torfowiska wysokiego w Tarnawie następne miejsce, a i w Dźwiniaczu jest małe cudeńko. Będzie nowa ścieżka na torfowiskach, naprawdę warto tam zorganizować KIMB. Poza tym nie wiem kiedy ale ma ruszyć w okolicy Mucznego zagroda dla żubrów. Prace idą pełną parą, jest już brama wejściowa.
Proszę przenieście mój post lub informację na Bratnie Forum.
lucyna
Zbanowany

Postprzez kumak_gorski » 28 lis 2011, o 15:06

lucyna napisał(a):Koledzy na Bratnim Forum jak zwykle biją pianę w sprawie KIMB-u. Podpowiedź: w Tarnawie za hotelikiem jest nowa wiata nieopodal potoku, grupa tam zmieści się bez problemu. Jest zadaszona, miejsce na ognicho. Druga wiata jest obok stadniny, naprawdę piękna, kumak ma zdjęcia, tam też można zorganizować imprezę. Obok torfowiska wysokiego w Tarnawie następne miejsce, a i w Dźwiniaczu jest małe cudeńko. Będzie nowa ścieżka na torfowiskach, naprawdę warto tam zorganizować KIMB. Poza tym nie wiem kiedy ale ma ruszyć w okolicy Mucznego zagroda dla żubrów. Prace idą pełną parą, jest już brama wejściowa.
Proszę przenieście mój post lub informację na Bratnie Forum.

Tej za hotelikiem w Tarnawie nie sfotografowałem (szkoda, najbardziej urocza ze wszystkich trzech wspomnianych i najlepiej się nadaje), a z Dźwiniacza chyba nie mogę wrzucić fotki bez autoryzacji Lucy, bo Lucy siedziała pod tą wiatą i jest na zdjęciach:)
Tym niemniej obydwa miejsca są fajne, potwierdzam.
Wiata obok stadniny w Tarnawie wygląda tak:
Obrazek
Picking up my pain from door to door/Riding on the storyline/Furnace burning overtime/But this train don't stop there anymore
kumak_gorski
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez lucyna » 28 lis 2011, o 15:12

Dziękuję. Ta za hotelikiem jest większa. Moim zdaniem nie ma sensu wrzucać zdjęć z Dźwiniacza, to miejsce nie jest na imprezy. Tam co najwyżej można spożyć w małym gronie koniak z kieliszków z obciętych butelek po wodzie mineralnej. :)
@ Piskal
WPP dwojga imion :mrgreen:
lucyna
Zbanowany

Poprzednia strona

Powrót do Zloty i spotkania