ZŁAMANA NOGA

Różne formy aktywnego wypoczynku i zwiedzania regionu. Rowery, narty, żeglarstwo i inne sporty

ZŁAMANA NOGA

Postprzez Hulajnoga » 11 lip 2010, o 18:13

Mam straszny problem...
Na sierpień zaplanowałam z mężem wypad w Bieszczady a w maju złamałam nogę.
Za nic w świecie nie zrezygnuję z tego wyjazdu. Bieszczady to moja miłość :roll:
Proszę pomóżcie co zwiedzić , gdzie pojechać samochodem , kolejką, bryczką ... ( paralotnią nie bo to przez nią ta moja noga...)
O kulach dojdę z 300 m a Mąż odmawia noszenia mnie na rękach :lol:
Może macie jakieś doświadczenia w stylu " Bieszczady dla niepełnosprawnych" :cry:
Będę bardzo wdzięczna.
Hulajnoga

Re: ZŁAMANA NOGA

Postprzez Jerry » 12 lip 2010, o 11:42

Sine Wiry, worek bieszczadzki zahaczając o Muczne i jadło u Pana Pawlaka :). Warto pojechać do końca, aż na parking w Bukowcu. Choć droga niczym do Lwowa :). Pojechał bym jeszcze do Komańczy, do miejsca internowania Prymasa Tysiąclecia.
Jerry
Stonka bieszczadzka

Postprzez lucyna » 12 lip 2010, o 15:30

Kolejka wąskotorowa trasa do Smolnika nad Osławą
rejs statkiem Tramp w Polańczyku
ośrodek Caritasu w Myczkowcach: ogród biblijny i centrum ekumenizmu
Muzeum Łowieckie w Nowosiółkach
koncert Łysego lub Agnieszki Słowik Kwiatkowskiej i Grazy w Oberży Dolny Smerek plus fenomenalne jadło
wozy traperskie w dolinie Osławy www.bieszczader.pl
spływ pontonami plus zagraniczne wycieczki www.krainawilka.pl
lucyna
Zbanowany

Postprzez lucyna » 12 lip 2010, o 15:44

A i bryczki w dolinie Sanu, wyjazd z Tarnawy
lucyna
Zbanowany

Postprzez Hulajnoga » 13 lip 2010, o 05:43

Bardzo dziękuję za pomysły :!: Jesteście po prostu kochani :)
Sama też przeszukuję internet bo przy tej mojej złamanej nodze ( złamanie wieloodłamkowe z przemieszczeniem kości piszczelowej i strzałkowej, nie noszę gtipsu , operacja) - jedyne wyjście aby być szczęśliwym z powodu tego wyjazdu - to perfekcyjne zaplanowanie wyjazdu.
W Bieszczadach będziemy przebywali 8 dni i przyjedziemy tu po tygodniowym wypoczynku w Międzybrodziu Żywieckim.
Mam jeszcze jedno pytanie czy o kulach dojdę do Chaty Socjologa na Otrycie z małym odpoczynkiem po drodze ?
W przewodniku napisali że po dojechaniu samochodem jest 1 godzina pieszej wędrówki.Jaka to droga ? Czy dam radę? :geek:
Czy istnieje chociaż jeden szczyt do zdobycia dla takiego nieszczęścia jak ja bez tych stopni kamiennych :?:
Hulajnoga

Postprzez freesteps » 14 lip 2010, o 14:08

Ja od siebie mogę dorzucić jeszcze cerkiew w Łopience oraz może ogólnie zwarto zwiedzić cerkwie na terenie Bieszczad.
freesteps
Stonka bieszczadzka

Powrót do Na szlaku i nie tylko czyli aktywnie w Bieszczadach