Zapytanko

Szlaki, czasy przejść, dojazd i inne praktyczne tematy

Zapytanko

Postprzez madziol » 26 maja 2009, o 16:16

Witam serdecznie, zapytanko mam małe, odnosnie mojego zwierza. Szepnal mi pies do ucha,ze wybrac chce sie ze mna w Bieszczady, toc podroz zycia.. :) Wiem ze w regulaminie BPN jest kategoryczny zakaz wprowadzania czworonogow na szlaki itp, jedynie mozna poruszac sie drogami bardziej samochodowymi- coz za rarytas..Psa wziac ze soba musze, gdyby zostal-obraza murowana, zatem - jak uwazacie? Przejdzie z psem, czy beda mi robic niemale problemy??
Pozdrawiam!
madziol

Re: Zapytanko

Postprzez Misieg » 26 maja 2009, o 17:05

madziol napisał(a):Witam serdecznie, zapytanko mam małe, odnosnie mojego zwierza. Szepnal mi pies do ucha,ze wybrac chce sie ze mna w Bieszczady, toc podroz zycia.. :) Wiem ze w regulaminie BPN jest kategoryczny zakaz wprowadzania czworonogow na szlaki itp, jedynie mozna poruszac sie drogami bardziej samochodowymi- coz za rarytas..Psa wziac ze soba musze, gdyby zostal-obraza murowana, zatem - jak uwazacie? Przejdzie z psem, czy beda mi robic niemale problemy??
Pozdrawiam!

To zależy czy spotkasz straż parkową BdPN. Ale pamiętaj,że PN to nie całe Bieszczady.
Pozdrawiam
http://picasaweb.google.com/michal.organ" - cyfrowa galeria bieszczadzka
http://pogorze.phorum.pl/index.php" - pogórzańskie klimaty, wszystko co w pogórzach piszczy
nr gg: 5476043
Misieg
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez Piotr_S » 26 maja 2009, o 20:14

madziol napisał(a):Przejdzie z psem, czy beda mi robic niemale problemy?

Zawsze też na czas wycieczek po parku (a prawdopodobnie nie tylko po parku będziesz chodzić), można zostawić psa na kwaterze, przecież w domu też zapewne zostaje.
Piotr_S
Administrator

Postprzez irekr » 15 cze 2009, o 12:29

Jeżeli byłes w Bieszczadach, to zapewne zauważyłeś że po zmroku miejscowe psy nie wychylają nosa z budy...
Jak myślisz, dlaczego...?
irekr
Stonka bieszczadzka

Powrót do Informacje praktyczne - pytania i odpowiedzi