Zaręczyny w Bieszczadach.

Szlaki, czasy przejść, dojazd i inne praktyczne tematy

Zaręczyny w Bieszczadach.

Postprzez sisco » 25 lip 2011, o 13:41

Witam serdecznie,

Strasznie lubimy z swoją dziewczyną chodzić po górach - w ramach naszej pracy jednak częściej dane jest Nam chodzić gdzieś poza granicami kraju. Pomyślałem sobie, że świetnie byłoby się oświadczyć w bieszczadach. Nie chodziliśmy po nich za dużo, jeszcze wiele zostało do odkrycia. Moja dziewczyna jest bardzo religijna - pomyślałem sobie, że takim dobrym miejscem byłby jakiś szczyt z krzyżem, jakąś świętą figurką. I tutaj moje pytanie - może na szlakach swoich bieszczadzkich wędrówek spotkaliście takie urokliwe miejsca. Szczyty, polany. Jakieś inne oprócz Tarnicy - tam byliśmy i chciałbym znaleźć jakieś inne miejsce. Przepraszam za nieskładne napisanie ale troszkę się denerwuje samym faktem wyboru pierścionka i próby "kradzieży" jakiegoś z pudełka z biżuterią, żeby sprawdzić rozmiar :-)

Dziękuję wszystkim za rady, miejsca, które na pewno tutaj wymienicie.

Pozdrawiam :)
sisco
Stonka bieszczadzka

Re: Zaręczyny w Bieszczadach.

Postprzez lidkru » 25 lip 2011, o 14:36

krzyże sa jeszcze na Smereku i Haliczu, ale pewnie nie tylko
powodzenia :)
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez jerzumarian » 25 lip 2011, o 18:16

to jak masz taki plan to pomyśl o łopience. to wprawdzie nie szczyt a cerkiew, to jednak niesamowicie romantickie miejsce.
Wrócilem z Bieszczadów. Raz na zawsze.
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez tadeusz195 » 25 lip 2011, o 22:24

jerzumarian napisał(a):to jak masz taki plan to pomyśl o łopience. to wprawdzie nie szczyt a cerkiew, to jednak niesamowicie romantickie miejsce.
Potwierdzam. Proponuje Łopienkę. To miejsce kultowe wręcz.
tadeusz195
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez kamiLAS » 28 lip 2011, o 09:14

Gdybym ja miała wybierać to chciałabym przy grobie Hrabiny. Wiem że to grób, cmentarz...ale miejsce tak tajemnicze, dzikie i piekne...a w drodze powrotnej dużo czasu żeby sie zastanowic czy oby na pewno dobrą decyzje podjełam :) Łopienka tez cudna...
"...skazanemu na gór dożywocie..."
kamiLAS
Stonka bieszczadzka

Postprzez krzyś » 28 lip 2011, o 11:04

kamiLAS napisał(a):Gdybym ja miała wybierać to chciałabym przy grobie Hrabiny. Wiem że to grób, cmentarz...ale miejsce tak tajemnicze, dzikie i piekne...a w drodze powrotnej dużo czasu żeby sie zastanowic czy oby na pewno dobrą decyzje podjełam :)

... a po drodze jest jeszcze stanica końska z potężną kupą siana... :roll:
... i w ogóle...
krzyś
Bieszczadzki ekspert

Powrót do Informacje praktyczne - pytania i odpowiedzi