Zatwarnica-Hulskie

Szlaki, czasy przejść, dojazd i inne praktyczne tematy

Re: Zatwarnica-Hulskie

Postprzez lucyna » 24 cze 2010, o 13:27

Dla mnie też. Mogę tylko powiedzieć, a nie mówiłam. Na konferencji Fundacji Bieszczadzkiej w Ustrzykach D dotyczącej eko-muzeów prosiłam, ostrzegałam przed wytyczeniem tej ścieżki. Ale nie, Staszek Orłowski i inni nie mieli obiekcji, wepchnięto ruch turystyczny w miejsce, gdzie on nie powinien trafić.
Nie zamierzam się bić, bo i po co? Wolę pogadać z mieszkańcami Zatwarnicy pod sklepem, a i napić się z nimi koniaku na jakiejś miedzy czy na wypale. W podzięce np. za życzliwość, za podwiezienie mnie do pracy, za nadłożenie drogi, gdy trzeba było mnie odwieźć na przystanek w Smolniku abym złapała autobus, za życzliwe doradzanie, za postawienie napoju jabłkowo-miętowego, gdy chciało mi się pić, a zapomniałam zabrać pieniędzy z ośrodka itd
lucyna
Zbanowany

Postprzez Erynie » 24 cze 2010, o 13:30

Dzięki Piotrze za zainteresowanie tematem. Jeśli chodzi o teren prywatny to niewątpliwie go naruszyliśmy i po otrzymaniu negatywnej odpowiedzi, kontynuowaliśmy przejście samym brzegiem rzeki, a to wedle ustawy (chyba o wodach powierzchniowych) nie może być terenem prywatnym do 1,5 m od brzegu tak więc Pan psycho zaatakował nas na nieswoim terenie! a z drugiej strony skoro wiadomo kto niszczy znaki itp to dlaczego nikt się tym nie zainteresuje! pozdrawiam
Erynie
Stonka bieszczadzka

Postprzez Erynie » 24 cze 2010, o 13:50

o nie ma to jak dobry Administrator, droga Lucyna kim jest ten osobnik skoro ostrzegałaś przed wyznaczaniem tam ścieżki? czyżby były to pozostałości po sotni "Bira"?
Erynie
Stonka bieszczadzka

Postprzez lucyna » 24 cze 2010, o 13:52

Człowiek na którego nie działają przechwałki: nie wiesz kto ja jestem.
Bez odbioru.
lucyna
Zbanowany

Postprzez PaweleS » 24 cze 2010, o 13:55

Ruszyła mnie wypowiedź Lucyny. Jakoś mi to nie pasuje do tego forum. Obijanie kijem i rzucanie kamieniami to nie są typowo bieszczadzkie klimaty. Może nie byłem w nich tyle razy co obie panie ale wystarczająco dużo razy by zapamiętać je od innej strony.Od dwudziestu kilku już lat.
Może też ich nie rozumiem.Odbieram je po swojemu.Pięknie.
Ale chamstwo zawsze pozostanie chamstwem bez względu na to kto próbuje je usprawiedliwić.
Szyderstwo zaś zawsze będzie szyderstwem nawet jeśli wypowie je przewodnik rozumiejący i znający Bieszczady.
PaweleS
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez lucyna » 24 cze 2010, o 14:01

Pawele S chamstwo ale z czyjej strony. Na razie znasz relację jednej strony, tej ponoć pokrzywdzonej. Znam Piotra, wprawdzie słabo ale znam. Bez przyczyny kogoś zaatakował? Nie chce mi się w to wierzyć.
lucyna
Zbanowany

Postprzez PaweleS » 24 cze 2010, o 14:09

Zakładam (może jestem naiwny) ,że jak ktoś pisze o uderzeniu jakąś tam pałką i rzucaniu kamieniami za to ,że ktoś próbuje przejść obok jego posesji (mimo,że to jego prywatne miejsce i ma prawo nalegać by nikt nie przechodził przez jego teren)
to jest to prawda.
Oczywiście ,nie wiem co na to druga strona.
Ty zaś Lucyno od razu szydzisz z Erynie wg mnie w bardzo brzydki sposób.
A to mi się nie podoba bo jakoś tak forum z czymś innym mi się kojarzy.
Tylko tyle.
I nie mam monopolu na rację.Komentuję to co przeczytałem.
PaweleS
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez lucyna » 24 cze 2010, o 14:15

Obawiam się, że jesteś naiwny. Nie traktuj, proszę, tego jako ataku personalnego.
Nie uwierzę, że ktoś łapie kij tylko dlatego, że ktoś inny chce przejść przez jego podwórko. Piotra łatwo sprowokować to fakt ale bez powodu na pewno nie zaatakuje.
lucyna
Zbanowany

Postprzez PaweleS » 24 cze 2010, o 14:40

Lucyna! OK.Właśnie normalnie rozmawiamy.
Możliwe ,że masz rację.
Ale powiem Ci jedno.Spójrz na swoją pierwszą wypowiedź i na tę w której mówisz ,że znasz Piotra i nie podejrzewasz go o to
co przeczytałaś.
Widzisz różnice?
Widzisz ,że można normalnie mówić,pisać ?
Mi chodzi o formę.Tylko tyle.
I pozdrawiam.
PaweleS
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez lucyna » 24 cze 2010, o 14:54

Wybacz ale nie zgodzę się z Tobą. Akcja wywołuje reakcje. Przeczytaj jeszcze raz pierwszy post bogini zemsty (chyba nie przez przypadek wybrała sobie taki nik). Kobieta wchodzi na teren prywatny, łamie prawo, nazywa kobietę Piotra właścicielką lub raczej niewolnica, Piotra psychopanem, Dzkim z Hulskiego, twierdzi, że w Zatwarnicy są ludzie nie przyjaźni turystom, szczególnie ci z domków robotników leśnych. Stek agresywnych bzdur. Po mojej złośliwej uwadze wybucha twierdząc, że nie wiem kim ona jest i usiłując mnie obrazić. Tak przez całą rozmowę. Jeżeli w połowie była tak agresywna i wredna jak w rozmowie ze mną to nie dziwię się Piotrowi, że złapał kija i ich przepędził.
lucyna
Zbanowany

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Informacje praktyczne - pytania i odpowiedzi