Zatwarnica-Hulskie

Szlaki, czasy przejść, dojazd i inne praktyczne tematy

Re: Zatwarnica-Hulskie

Postprzez lucyna » 25 cze 2010, o 08:23

Erynie napisał(a):przepraszam zapomniałam o gorzkiej żołądkowej i golonce i chajda na szlak! to dopiero turystka (podobno twoje ulubione menu) :D

I to
Dziękuję za uwagę.
lucyna
Zbanowany

Postprzez Erynie » 25 cze 2010, o 08:37

Droga Dameso! cytujesz moje odpowiedzi na twoje ataki, widzę że skończyły Tobie się pomysły i teraz pozostało cytowanie przeciwnika, to bardzo pasuje do mojej teorii o ludziach zasciankowych, zadufanych, zakochanych w sobie
Erynie
Stonka bieszczadzka

Postprzez PaweleS » 25 cze 2010, o 09:27

Kończąc dyskusje w tym temacie bo t już chyba nie ma sensu ciągnąć tego tematu.
Pisałem o dwóch pierwszych postach z tego wątku.I to ten drugi czyli Twój Lucyno mnie "uderzył".
Bo potem to już były tylko złośliwości z obu stron.Niestety.
Obydwie Panie nie zostawałyście sobie dłużne.
A szkoda, bo można przecież rozmawiać normalnie.
PaweleS
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez PiotrekF » 25 cze 2010, o 09:48

Zachowanie właściciela Hulskiego-Piotra , już nie pierwszy raz jest tematem na bieszczadzkich forach . Jego traktowanie "gości" nie jest jednakowe - być może zależne od kierunku przybycia "gości"(od ścieżki -goni , od drogi -przyjmuje -pod wiatą -zawsze wtedy coś zarobi/zyska).
Lucyno - doskonale wiesz jaki jest Piotr (z Hulskiego) dlatego nie przypisuj winy Eryni i jej podobnych "łażących"
Erynio - w takich wypadkach wycofujemy się (lub inną drogą / omijamy) a o dostępności lini brzegowej nie ma co wtedy dyskutować z .... (wędkuję i też mam problemy z dostępem do wody-zawsze wtedy ustępuję bo ...... nie ma sensu z właścicielami dyskutować jak się zaprą)
Wśród okolicznych mieszkańców właściciel Hulskiego to -dziwny jakiś (delikatnie...)
Tyle o ......Hulskim i .....
PF

ps kilka razy miałem "przyjemność" i .... pół na pół
PiotrekF
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez lucyna » 25 cze 2010, o 09:56

Fakt, nie pierwszy raz biorę udział w rozmowie o ludziach mieszkających w Bieszczadach, były rozmowy i o Piotrze i o Viktorinim. Nie pierwszy raz mówimy też o prowokowaniu przez turystów zarówno Piotra jak i panów z wypału czy Viktoriniego. I nie raz będziemy o tym mówić. Szanuję ich prawo do prywatności, święte prawo własności.
lucyna
Zbanowany

Postprzez PaweleS » 25 cze 2010, o 10:09

Miałem już nic nie pisać.
Cóż,nie potrafię.

Lucyno!!!
Ale prawo do prywatności i święte prawo własności nie nie może powodować naruszenia nietykalności innych osób.
Bo co prawa jednych są ważniejsze od praw innych ????
Kompletnie nie rozumiem tego ,że moje prawa są ważniejsze od praw innych.
PaweleS
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez Erynie » 25 cze 2010, o 10:52

do Lucyny nie dociera wogóle fakt iż Pan Piotr nielegalnie zabrania i grodzi teren przy rzece co jest niezgodne z Prawem Wodnym, ale Lucyna przedstawia podejście bardzo jednostronne i sprawia wrażenie zauroczenia Piotrem z Hulskiego, a tak naprawdę Piotrem z Warszawy znana postacia na innych forach http://forum.bieszczady.info.pl/archive ... -1597.html
Erynie
Stonka bieszczadzka

Postprzez lucyna » 25 cze 2010, o 14:23

@ PaweleS
Dyskusja robi się trochę akademicka. Moim zdaniem tamtejszy teren powinien być częścią parku narodowego, w żadnym wypadku nie powinno się go sprzedawać. Niestety, stało się. Hulskie i Krywe ma właścicieli. Moim zdaniem nie powinno się tam wprowadzać ruchu turystycznego, jestem przeciwna zarabianiu pieniędzy za wszelką cenę. Nie wiem jak Franio Adamczyk poprowadził ścieżkę, czy przez teren Piotra czy też nie. Nieznany sprawca niszczy infrastrukturę ścieżki, stowarzyszenie ma to gdzieś, nawet nie informuje o tym turystów. wina moim zdaniem jest tylko i wyłącznie po stronie stowarzyszenia i ludzi, którzy tam zaplanowali ścieżkę. Mi znanych z imienia i nazwiska. :evil: Zarobili kilka groszy ale nie biorą odpowiedzialności za to co dzieje się dalej z tym miejscem.
Jest coś takiego jak prawo do obrony swojej własności. Nie odmówisz go chyba Piotrowi? Zastosował moim zdaniem zbyt drastyczne środki ale sądzę, że tylko sąd dokładnie badając sprawę wydałby sprawiedliwy wyrok. Dla mnie cała ta sytuacja jest niejednoznaczna. Zgodziłbyś się być małpą w cyrku dla turystów na swojej ziemi? Ja nie.
lucyna
Zbanowany

Postprzez vm2301 » 26 cze 2010, o 13:58

Nie tylko sąd może wydać wyrok. Ty też...jak widać po wpisach Lucynko. ;)

Skoro piszesz, że sprawa nie jest jednoznaczna, czemu od początku bronisz tego człowieka?

Małpą w cyrku? Skoro szlak tamtędy został poprowadzony, to powinien interweniować u właściwych władz, by go zlikwidowały. Zresztą świadomie kupował teren, wiedząc że jest odwiedzany przez turystów.

Tylko atak z użyciem równie niebezpiecznych środków mógłby usprawiedliwiać użycie kija.

Bierzesz stronę człowieka, z którym może ubijesz nie raz interes i tyle.

Mógłbym zrozumieć gdybyś nie chciała z tego powodu brać udziału w dyskusji. Po prostu temat przemilczeć.
Nie jesteś Lucynko wiarygodna i przez to ani tym ludziom, ani sobie reklamy nie zrobisz :mrgreen:
vm2301
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez lucyna » 26 cze 2010, o 16:41

1. No cóż bywa i tak.
2. Bronię zasad.
3. To jest jego prywatny teren, a nie publiczny. Ktoś obcy może tam wejść tylko za zgodą właściciela. W USA za wtargnięcie na cudzy tern można stracić życie.
4. nie ubiję interesu, bo i jaki. Nie mierz wszystkich swoją miarą.
5. To ja decyduje w jakim stopniu uczestniczę w dyskusji, nikt nie będzie mnie cenzurował. Twoje pozostałe uwagi przemilczę, bo i o czym tu gadać. Bez odbioru.
lucyna
Zbanowany

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Informacje praktyczne - pytania i odpowiedzi