Zdjęcia wnętrza cerkwi w Rzepedzi

Różne formy aktywnego wypoczynku i zwiedzania regionu. Rowery, narty, żeglarstwo i inne sporty

Re: Zdjęcia wnętrza cerkwi w Rzepedzi

Postprzez grooup » 18 kwi 2015, o 12:31

Teoretycznie we wszystkie. Nie lubię tylko jeżdzić w sezonie po dużej i małej obwodnicy. Dziś przeżyłam niezbyt ciekawe chwile, niektórym kierowcom odebrałabym prawo jazdy :evil:
grooup
Stonka bieszczadzka

Re: Zdjęcia wnętrza cerkwi w Rzepedzi

Postprzez Morales » 5 maja 2015, o 09:50

Podpisuję się pod postami Jerzego Mariana (przepraszam, jeżeli coś pomyliłem) rękami i nogami.

Człowiek, który nie potrafi czy nie chce, z różnych powodów: bo za daleko, bo było za wcześnie, bo za mało wszechpolsko, słowem: nie ma zamiaru pofatygować się w miejsce będące podmiotem w jego pracy? Promotor, który coś takiego toleruje, wręcz wspiera? Żart?! Ostatnimi laty w Polsce jak grzyby po deszczu wyrastają technika fryzjerskie czy demakijażu, prywatne wyższe uczelnie kształcące w przedziwnych kierunkach, jako produkt uboczny emitujące stada pseudomagistrów. Kiedyś magister to był gość a dziś? Przypominam sobie jak w czasie studiów geograficznych przyszłe panie nauczycielki podczas wycieczki terenowej na Pogórze Kaczawskie ze zdumieniem odkrywały, że onegdaj w Polsce były wulkany!!! Gdzie leży błąd? Kiedyś matura odsiewała plewy, dziś każdy ma prawo do magistra. :roll:

PS. To nie jest nic osobistego. Taki stan rzeczy bolał mnie od dawna, brakuje szkolnictwa zawodowego, gdzie ludzie mogliby się realizować. Dzisiaj "zawodówka" to wstyd... A przecież nie każdy może być naukowcem i powiedzmy to sobie jasno. Nie każdy nawet musi mieć maturę. Można być fachowcem w swoim zawodzie i bez szkół. Przerost ambicji często prowadzi na manowce. Posty Madi były doskonałym tłem dla opisania tego problemu, próbę późniejszej obrony nazwać można mocno chybioną, położę to jednak na karb młodego wieku i gorącej głowy.

Madi!
Weź ten list do siebie tak jak go rozumiesz, Nie zacietrzewiaj się. Chcesz zrobić coś pożytecznego, jesteś ambitna, posłuchaj rady starszych i do roboty!
Morales
Stonka bieszczadzka

Poprzednia strona

Powrót do Na szlaku i nie tylko czyli aktywnie w Bieszczadach