Zdjęcia wnętrza cerkwi w Rzepedzi

Różne formy aktywnego wypoczynku i zwiedzania regionu. Rowery, narty, żeglarstwo i inne sporty

Zdjęcia wnętrza cerkwi w Rzepedzi

Postprzez Madi » 15 cze 2014, o 13:54

Jak w Tytule:) potrzebne są mi zdjęcia wnętrza cerkwii w Rzpedzi do pracy magisterskiej:) jak ktoś mógłby mi udostępnić swoje zaspoby to byłabym bardzo wdzięczna:)
Madi
Stonka bieszczadzka

Re: Zdjęcia wnętrza cerkwi w Rzepedzi

Postprzez jerzumarian » 15 cze 2014, o 15:29

jedx i zrób sobie focie. Będziesz miał pojecie o czym piszesz, a nie wyprodukujesz kolejnego gniota o ktorym sam?sama nie będziesz miał/miala pojecia. A potem bedziesz kolejnym magystrem z kwitem, a bez pojęcia o dzidzinie w której staniesz się naukowcem...
Wrócilem z Bieszczadów. Raz na zawsze.
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez Madi » 15 cze 2014, o 17:37

Byłam tam.. niestety było zamknięte i bardzo dobrze wiemo czym piszę.....:) więc jak nie wiesz to się nie wypowiadaj...
Madi
Stonka bieszczadzka

Postprzez jerzumarian » 16 cze 2014, o 14:43

wypowiadam się zawsze tylko wtedy gdy wiem o czym pisze. Jesli bylas na miejscu i było0 zamknięte, to trzeba było przeczytać taka karteczke na drzwiach z numerem telefony do - że tak powiem - kustosza i w 10 minut mialabys otwarte... A moje słowa o tym,że ogólnie ludzie piszą prace naukowe o rzeczach , o ktorych nie mają pojęcia nie sa wyssane z palca. tez wiem o czym mówię, piszę. Prponuję w najbliższy weekend udac się do ww miejscowości i udokumentowac swoj pobyt w niej. Będzie dlugi weekend i napewno sporo turystów będzie chciało ja zwiedzić. . . . Dobra - 8ułatwię Ci temat- telefon do majstra od cerkwi- 134677140, pan Jurowski
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez Przelotowy » 16 cze 2014, o 16:07

Ja to często chodzę sobie po świecie wirtualnie przy pomocy programu google earth ale o ile jest wnętrze w Turzańsku, to w Rzepedzi nie dopatrzyłem.
Jerzumarian to podpora tego forum, jednak muszę wyrazić swoją dezaprobatę dla sposobu potraktowania forumowiczki Madi. Dziewczyna(?) ma ciekawy temat pracy i zbyt mało o niej wiemy żeby oceniać, może niby rykoszetem ale jej się oberwało. Przepraszam, że sie odzywam ale trochę zabolalo i mnie, choć startować na magistra to mogę jedynie w trzecim wieku.
Przelotowy
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez jerzumarian » 16 cze 2014, o 16:30

Moje traktowanie wynika z prostego faktu... FAKTU.. że nasz system edukacji produkuje masy nieuków- magistrów, którzy pocą swoje dzieła nie mając o przedmiocie swoich rozważań pojęcia. Jeśli Madi chce mieć pojęcie o tym o czym będzie pisac, nichże się uda do rzeczonej Rzepedzi, poswięci CZAS, ZAANGAŻUJE SWOJE jestestwo w PRACĘ, poszwenda się po wsi, znajdzie odpowiedzialnego za obiekt gościa i niechże stworzy dokumentację obiektu, jakiej potrzebuje. Podpieranie się cudzymi pracami, tudzież cudzą dokumentacją, dla mnie to zwyczajna chucpa pseudonaukowa. I nie musze nic wiedzieć o forumowiczce Madi, by swoja ogólna opinie wyrazić, tymsamym wyrażając dezaprobate dla działań wedle mojego spojrzenia na swiat, wysoce wątpliwych. Byc może opinia owa jest krzywdząca w pojęciu jednostkowym, nie miała na celu demotywowanie, a raczej motywowanie do takich postaw, które sprzyjają podnoszeniu wartości pracy naukowej i zdobywaniu umiejętności i wiedzy fachowej przyszłej magisterki... Za jedno za co moge przeprosic to tylko fakt,ze nie zwróciłem uwagi na to,że z pierwszego postu juz wynika że to płeć piękna zapytuje o owe fotki.
Cóz stoi na przeszkodzie by stworzyć dokumentację własnymi siłami?
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez Madi » 1 lip 2014, o 16:08

no nic myślałam że jesteście bardziej pomocni :) inne fora są znacznie bardziej życzliwe i nie oceniają ludzi po jednym poście :) a tak dla informacji byłam tam o 6 rano aby jak najwięcej zdobyć informacji o terenie moich badań ( więc nie będe dzwonić do osoby zajmującej się cerkwią o tej godzinie, tym bardziej że nie jest to tematem przewodnim mojej pracy). Moja praca dotyczy geoturystyki (jeśli wiecie o czym mówie), a cerkwie mały być tylko urozmaiceniem, a że pani promotor zażyczyła sobie w ostatniej chwili zdjęcia z wewnątrz to już nie moja wina, i tyle w tym temacie. Pozdrawiam :)
Madi
Stonka bieszczadzka

Postprzez lidkru » 1 lip 2014, o 16:13

Moja praca dotyczy geoturystyki (jeśli wiecie o czym mówie),

ja nie wiem
w/g wiikiii
" forma turystyki bazującej m.in. na obiektach geologicznych, ściśle związana z geologią stosowaną, ochroną przyrody nieożywionej i edukacją geologiczną"
ale co tu ma do rzeczy cerkiew?
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez Madi » 1 lip 2014, o 17:35

bo w takich szlakach oprócz zagospodarowanych obiektów geologicznych można wpleść inne atrakcje turystyczne które urozmaicą szlak :)
Madi
Stonka bieszczadzka

Postprzez Madi » 1 lip 2014, o 17:37

Dodam tylko żeby uciąć już ten temat o cerkwi że pomysł z napisaniem na forum z prośbą o zdjęcie był wspólną decyzją moją i promotorki która wyraziła na to zgodę.
Madi
Stonka bieszczadzka

Następna strona

Powrót do Na szlaku i nie tylko czyli aktywnie w Bieszczadach