Zeszłoroczne Grzybki 2017

Tu się umawiamy na różnego rodzaju wspólne imprezy, wyjazdy, wycieczki oraz wspominamy te, które się odbyły

Re: Zeszłoroczne Grzybki 2017

Postprzez krzyś » 13 maja 2017, o 13:01

blady napisał(a):I ja swoją skromną postać przyciągnę i może na noc w żółtym zostanę :)

Musisz w końcu spróbować bigosu z zeszłorocznymi grzybkami 8-)

A tak nawiasem: mieliśmy okazję spróbować bigosiku Marysi... jednym słowem - poezja !!!
No cóż "konkurencja" nie śpi ;)
Góry wysokie, kto mi z wami walczyć kazał...
krzyś
Bieszczadzki ekspert

Postprzez nalamsbap » 18 maja 2017, o 11:40

Hejka! A o co chodzi z tymi zeszłorocznymi grzybkami? To będzie swoiste grzybobranie, czy coś innego? :)
nalamsbap
Stonka bieszczadzka

Postprzez krzyś » 19 maja 2017, o 11:29

nalamsbap napisał(a):Hejka! A o co chodzi z tymi zeszłorocznymi grzybkami? To będzie swoiste grzybobranie, czy coś innego? :)

Przyjedź, wybierz się z nami, dowiesz się o co chodzi i nie pożałujesz 8-)
krzyś
Bieszczadzki ekspert

Postprzez lidkru » 20 maja 2017, o 06:35

pomijając fakt, że krzysiowe zdjęcia zżera amba, to polecam poczytać wpisy w dziale zlotowym z poprzednich lat, ostatni to ten
maguryczny-2016-t2290-80.html
pierwsza była Hyrlata, potem już poszło ;)
satysfakcja-gwarantowana-t2391.html
i zachęcam do przybycia
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez krzyś » 1 wrz 2017, o 08:59

krzyś
Bieszczadzki ekspert

Postprzez creamcheese » 3 wrz 2017, o 07:49

Damy radę i Czartgraniu!!
PS> Nasza też jest coroczna!!
creamcheese
Ekspert bieszczadzki

Postprzez krzyś » 18 wrz 2017, o 14:43

Kochani, tak! to już niecały miesiąc pozostał do naszego spotkania.

W tym roku nie udało mi się załapać na nocleg w Żółtym Domku. No cóż, trzeba będzie rezerwować z rocznym wyprzedzeniem :o
Nie mniej Sołtyska była tak miła, że załatwiła nam kwatery u swojej bratowej. Też w Przysłupiu, ale bliżej lasu. Gdyby ktoś (oprócz tych, którzy się już zgłosili) miał jeszcze chęć zanocować z 14/15 gdzieś obok nas - proszę niezwłocznie mnie zawiadomić. Może da się coś zrobić.

Do zobaczenia :)
krzyś
Bieszczadzki ekspert

Postprzez lidkru » 18 wrz 2017, o 19:03

krzysiu, zacznij handlować glebą ;)
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez lidkru » dzisiaj, o 08:12

szukając informacji na temat naszego tegorocznego celu, można oczy wypatrzeć i lipa. Znalazłam tylko to:
Tym razem tradycyjna paczka ukryta tradycyjnie w dziupli, na zboczu góry Feliszówki (1006m npm). Dostać się tam można albo od strony Żubraczego -- na sam szczyt prowadzi jedna z wielu w tym rejonie ścieżek, bądź zbaczając z czerwonego szlaku Cisna-Chryszczata.

Paczka zakopana w dziupli. W środku: przydatny artykuł gospodarstwa domowego i Wojtkowy geolutin Ptasiek Bieszczadzki.

my do dziupli na Magurycznem wsadziliśmy też przydatną rzecz. Ciekawe, czy została odnaleziona...
Feliszówka - szczyt w Bieszczadach Zachodnich w paśmie Wysokiego Działu.

Feliszówka wznosi się we wschodniej części Wysokiego Działu, na południe od głównego grzbietu oraz na północ od doliny Solinki i drogi Komańcza - Cisna na wysokości Żubraczego.

Na północ od szczytu wznosi się Sasów (1010 m n.p.m.), ana wschód Berest (942 m n.p.m.) i Osina (963 m n.p.m.).

Feliszówka jest zalesiona i nie przedstawia żadnych walorów widokowych. Przez szczyt nie przebiega żaden znakowany szlak turystyczny.

śmiem twierdzić, że jak my tam wleziemy , to walory widokowe powstaną nieziemskie :mrgreen:
Ponadto ewentualnych chętnych, ale jeszcze się zastanawiających, pragnę uświadomić, że nawet największy kosmita i najbardziej normalny człowiek, w naszej ekipie się odnajdzie. Filmik Krutula ma zachęcić a nie odstraszyć. :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=QzcOOKkC000&feature=youtu.be
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Poprzednia strona

Powrót do Zloty i spotkania