ZnaneNieznane

Tematy nie pasujące do pozostałych działów oraz luźne pogaduchy o wszelkich sprawach, polityka, historia, obyczaje, kultura, rozrywka, rozmaitości

Re: ZnaneNieznane

Postprzez lidkru » 26 maja 2011, o 11:12

nastolatki to jest osobny gatunek ludzi, a dziewczynki szczególnie. Moje mają teraz prawie 13 i 17 lat, więc jestem "na czasie". Co prawda jeszcze mi się nie zdarzyło na siłe trzymac dzieci gdzieś "nawet nie na wsi" :) , ale bardzo często jadą z nami z nosami na kwintę, a dopiero potem są zadowlone :roll:
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez jerzumarian » 26 maja 2011, o 12:55

i w tym sęk żeby kształtowac umysły i serca dzieciaków. bo narobic dzieci a potem je CHOWAĆ a nie wychowywać to nie sztuka. mój zmarły ojciec mawial, że jak by miał mi tylko dawać jesc to zamknął by mnie ze świniami w chlewie(był rolnikem.) i ja sie z takim rozumowaniem zgadzam. podtrzymuje więc odesłanie wątku do działu tras turystycznych i stworzenie wątku Trasy poszukiwaczy rozumu.
Wrócilem z Bieszczadów. Raz na zawsze.
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez ZnaneNieznane » 27 maja 2011, o 08:36

ZnaneNieznane dziękuje użytkownikom, którzy przyłączyli się do akcji. Dziękujemy za wszystkie pozytywne komentarze, w szczególności użytkownikowi lidkru. W naszej akcji społecznościowej nie chodzi o kosztowne wycieczki tylko o zwrócenie uwagi na problem małej ilości czasu, jaki rodzice spędzają z dziećmi. W dalszym ciągu zbieramy głosy poparcia na stronie znanenieznane.pl i plakaty z poodbijanymi raczkami przedszkolaków, którzy chętnie spędzają czas z rodzicami. Zachęcamy do oglądania zdjęć na Facebooku http://www.facebook.com/pages/ZnaneNiez ... ?sk=photos.
ZnaneNieznane

Postprzez ZnaneNieznane » 27 maja 2011, o 10:24

ZnaneNieznane dziękuje użytkownikom, którzy przyłączyli się do akcji. Dziękujemy za wszystkie pozytywne komentarze użytkownikowi lidkru. W naszej akcji społecznościowej nie chodzi o kosztowne wycieczki tylko o zwrócenie uwagi na problem małej ilości czasu, jaki rodzice spędzają z dziećmi. W dalszym ciągu zbieramy głosy poparcia na stronie znanenieznane.pl i plakaty z poodbijanymi raczkami przedszkolaków, którzy chętnie spędzają czas z rodzicami. Zachęcamy do oglądania zdjęć na Facebooku http://www.facebook.com/pages/ZnaneNiez ... ?sk=photos" target="_blank.
ZnaneNieznane

Postprzez skazaniec » 3 cze 2011, o 17:42

hmmm, zastanawiam się czy tego jakiś bot nie pisze...a wiecie ile czasu dzieci rozmawiają z rodzicami wg. najnowszych badań?
otóż statystycznie jest to 3-4 minuty z ojcem i ok 7-8 z matką. Komputer - 120 minut minimum. Nie są to radosne dane...
Wędrowny Psychopata Gawędziarz
skazaniec
Zakapior bieszczadzki

Postprzez jerzumarian » 3 cze 2011, o 17:54

ja sie nie dziwie takim badaniom i ich wynikom. ale, mimo wszystko uważam, że troche sie polepsza. bo było juz katastrofalnie w tym temacie. jak pracuje z mlodzieżą,to juz sie zdarza, ze powołuja sie na rozmowy z rodzicami. a 10 lat tamu- powolywali sie na bohaterów pop-Qltury. raju nie ma, ale miejmy nadzieję, że cos drgnie.
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez lidkru » 3 cze 2011, o 17:55

te 3-4 min to dziennie?
niemożliwe, moje dziewczę jak zacznie gadać, to w ciągu 15 minut nie moze skończyć, a to jest dopiero jedna wypowiedź
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez skazaniec » 3 cze 2011, o 18:05

Oj Lidka wszak ani Ty ani Dziecięcia Twe nie są statystyczne :D
skazaniec
Zakapior bieszczadzki

Postprzez jerzumarian » 3 cze 2011, o 18:11

i tu problem pojawia sie kolejny.
lidkru napisał(a):niemożliwe, moje dziewczę jak zacznie gadać, to w ciągu 15 minut nie moze skończyć, a to jest dopiero jedna wypowiedź

rozmowa z matką może byc problemem. bo czy dwa monologi to rozmowa :roll:
oczywiście uznaje ze Lidka moderuję te rozmowę.
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez skazaniec » 3 cze 2011, o 18:19

Sądząc po ilości wypowiedzi Lidki na forum mogą być to dwa monologi :D (nie atakuję, żarcik taki :D)
skazaniec
Zakapior bieszczadzki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtop