Związki partnerskie

Tematy nie pasujące do pozostałych działów oraz luźne pogaduchy o wszelkich sprawach, polityka, historia, obyczaje, kultura, rozrywka, rozmaitości

Re: Związki partnerskie

Postprzez Stały Bywalec » 14 mar 2013, o 06:35

vm2301 napisał(a):(...)
Może zabawię się w klasyków kina i zapytam:
Elegancki mężczyzna składa Tobie i Twojej żonie propozycje, że Ty jeśli zrobisz mu loda, to wypłaci Wam okrągły milion dolarów.
...dasz radę? ;)

Nie dałbym rady.
Z tymi klasykami kina to Ci się jednak coś pomyliło. W filmie, o którym myślisz, faktycznie chodziło o wątek jednorazowej prostytucji, ale heteroseksualnej.
Trudno, nie miałbym miliona dolarów. Bogaty nie jestem, ale biedny też nie.
A gdyby żona mnie naciskała (analogicznie jak w filmie czynił to mąż), to zaproponowałbym, aby sama mnie zastąpiła. :lol: Ale dopiero wtedy bym jej to zaproponował, gdyby się bardzo upierała (tak jak mąż w tym filmie).

Ale - szczerość za szczerość. Ty, vm2301, dałbyś radę?
Jaka jest najpiękniejsza górska miejscowość w Polsce?
Podpowiedź: 4 sylaby, w tym pierwsza: "Za".
Jeśli jednak myślisz o Zakopanem, to jesteś w błędzie.
Prawidłowa odpowiedź brzmi: Zatwarnica.

Pozdrawiam
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Prezydent na uchodźstwie

Postprzez vm2301 » 14 mar 2013, o 07:07

Stały Bywalec napisał(a):Nie dałbym rady.
Z tymi klasykami kina to Ci się jednak coś pomyliło.
Ale - szczerość za szczerość. Ty, vm2301, dałbyś radę?

Nie pytałem na poważnie i nie Ciebie drogi Bywalcze, a Kumaka ;)
Nic mi się nie pomyliło, użyłem pewnej analogii, czy innej paraleli, tak więc sednem przykładu kinowego jest seks za dużą kasę, a nie kwestia kto z kim.

Z Tobą Bywalcze natomiast polemizowałem, gdy przeczytałem sugestię, że kogoś można do homoseksualizmu zachęcić.
A moim zdaniem osobnika bez skłonności homoseksualnych przekabacić się nie da.
vm2301
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez Stały Bywalec » 15 mar 2013, o 18:50

vm2301 napisał(a):(...)
1. Nie pytałem na poważnie i nie Ciebie drogi Bywalcze, a Kumaka ;)
(...)
2. A moim zdaniem osobnika bez skłonności homoseksualnych przekabacić się nie da.

Ad. 1.
Kumak nia ma aż takich wymagań finansowych, jak w tym wspomnianym przez Ciebie filmie. Jego "cena wywoławcza" to nie 1 mln USD lecz 15 tys. PLN.
Ad. 2.
W normalnych warunkach - pełna zgoda. Ale skoro jesteśmy przy klasyce filmowej, to przypomnij sobie (na pewno widziałeś!) inny film - pt. "Nocny kowboj" z Dustinem Hofmanem (on nie grał tytułowej roli).

Pozdrawiam
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Prezydent na uchodźstwie

Postprzez vm2301 » 15 mar 2013, o 20:32

Stały Bywalec napisał(a):Ad. 1.
Kumak nia ma aż takich wymagań finansowych, jak w tym wspomnianym przez Ciebie filmie. Jego "cena wywoławcza" to nie 1 mln USD lecz 15 tys. PLN.

No ale przecież stwierdził w kontekście tego pytania, że "nie dałby rady", a więc uznałem, że albo w ogóle to nie wchodzi w grę albo cena za niska.

Stały Bywalec napisał(a):Ad. 2.
W normalnych warunkach - pełna zgoda. Ale skoro jesteśmy przy klasyce filmowej, to przypomnij sobie (na pewno widziałeś!) inny film - pt. "Nocny kowboj" z Dustinem Hofmanem (on nie grał tytułowej roli).

No ale tam opisana historia nijak przystaje do tego, o czym pisałem.

Ja nie pisałem o chłopakach z problemami, z patologicznego środowiska, czy z tak tragicznymi doświadczeniami jak ten z filmu.

ja pisałem o dziesiątkach tysięcy normalnych chłopaków, którzy - jak sam napisałeś - w normalnych warunkach nigdy nie dadzą się "przekabacić".

I nie ma tu drogi Bywalcze żadnego "ale" - te normalne warunki to 99,999999% przypadków.
To promile, margines cienki jak włos, że chłopak jest gwałcony, a potem zmuszony jest z biedy dupy dawać pederastom.
Gdy do tego dodamy jeszcze opcję, że zaczyna mu się to po tym wszystkim podobać, to staje się to równie prawdopodobne jak walnięcie Nubiru, czy jak to tam się nazywa, w samo centrum Koluszek jutro w samo południe.

Homoseksualizm się w sobie ma, moim zdaniem, są określone warunki, które mogą sprzyjać ujawnieniu (choć to pewnie zawsze w końcu wyłazi, stąd pewnie przypadki rozwodu 40-letniego męża żonie, ojca dzieciom, z powodu romansu z innym mężczyzną), ale nie ma takich warunków, które by heteroseksualnego chłopaka skłoniły do zainteresowania własną płcią i odczuwania pożądania.
vm2301
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez długi » 16 mar 2013, o 16:46

To niby związki partnerskie miały by zwiększać poziom prostytucji homo?? to znaczy, zakazać małżeństw i konkubinatów hetero i nie będzie prostytucji hetero?? Dajże spokój prostytucji, obojętnie homo czy hetero. To najstarszy zawód świata. Bywalcze, co ci szkodzą związki partnerskie? Ciebie to nie dotyczy, jesteś już żonaty. Ci, których to może dotyczyć ułożą sobie życie po swojemu. W małżeństwie, konkubinacie, homo, hetero, nie będą Ciebie pytać o zdanie, nawet Ci najbliżsi, więc odpuść, bo nie masz racji.
Jak zwykle serdecznie pozdrawiam
Długi
"Kropla zimnej wody dodaje szklance koniaku aromatu"
J. Tuwim
długi
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez Stały Bywalec » 21 mar 2013, o 10:58

vm2301 napisał(a):(...)Ja nie pisałem o chłopakach z problemami, z patologicznego środowiska, czy z tak tragicznymi doświadczeniami jak ten z filmu.
(...)

Niejako ad vocem: film pt. "Nocny kowboj" można obejrzeć dziś w TV "Ale Kino", godz. 20:10.
:lol:
Dobrej zabawy. :lol:

Pozdrawiam
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Prezydent na uchodźstwie

Postprzez vm2301 » 21 mar 2013, o 13:32

SB napisał(a):Niejako ad vocem: film pt. "Nocny kowboj" można obejrzeć dziś w TV "Ale Kino", godz. 20:10.

A dzięki, może dam radę obejrzeć ... choć życzenia dobrej zabawy bardziej do komedii pasują ;)
vm2301
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez ramzes » 10 maja 2013, o 21:27

Zanetta napisał(a):..nie mam zdania...i chyba miec nie bede

czemu taki wpis służy?
nie mam zdania to nie zabieram głosu... i to wystarczająco świadczy o tym, że nie mam zdania...
ramzes
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez raawek » 15 maja 2013, o 10:20

Niestety, jak widać, związki partnerskie doczekają się uregulowań prawnych, jak nie teraz, to za 20 lat, ale na pewno tak będzie. A niestety - dlatego - że uderzy to w małe, nieświadome dzieci z domów opieki, chodzi mi o adopcję. To jest problem. Bynajmniej nie mam nic przeciw np. dziedziczeniu czegoś tam, jak się dwóch jakiś tam lubi za bardzo, niech sobie dziedziczą (tylko mogliby się tak publicznie nie obnosić z tym - chyba kulturalni ludzie pewne rzeczy dotyczące głębszych relacji otaczają dyskrecją i jakimś szacunkiem?). Ale adopcja dzieci - to tragedia, koniec po prostu. Myślę o tym, bo sam mam małego synka, jak on będzie żył w tym świecie jak dorośnie? Trzeba uciekać w Bieszczady albo do innego, głębokiego lasu - na stałe i już nigdy więcej nie wracać, w miastach jest coraz gorzej, mam dość.
raawek
Stonka bieszczadzka

Postprzez długi » 16 maja 2013, o 06:37

Masz małego synka... to jeszcze nie wiesz, czy jest homo, czy hetero. Spójrz na problem z tej perspektywy. Nie masz żadnego wpływu na jego przyszłą orientację seksualną.
Pozdrawiam
"Kropla zimnej wody dodaje szklance koniaku aromatu"
J. Tuwim
długi
Niedzielny turysta bieszczadzki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtop