Związki partnerskie

Tematy nie pasujące do pozostałych działów oraz luźne pogaduchy o wszelkich sprawach, polityka, historia, obyczaje, kultura, rozrywka, rozmaitości

Re: Związki partnerskie

Postprzez raawek » 16 maja 2013, o 18:35

Ale ja nie o tym, nie wiem co będzie z synkiem itd., pisałem o tym, że przeraża mnie wizja świata, gdzie dzieci będą adoptowane np. przez dwóch tatusiów, bo do tego zmierza w przyszłości ustawa o związkach itd. Dlatego wolałbym uciec przed tym do lasu, nie chcę na to patrzeć.
raawek
Stonka bieszczadzka

Postprzez długi » 17 maja 2013, o 06:41

Mnie nie przeraża. Jeżeli planuję wyjazd w Bieszczady, to aby coś zobaczyć, a nie aby czegoś niewidzieć. Kwestia filozofii. Par jednopłciowych wychowujących dzieci na świecie jest parę....tysięcy(?). Nie wiem, czy tym dzieciom dzieje się jakaś krzywda. Jakby się działa pewnie byłoby o tym głośno. Na pewno w żadnej rodzinie homo nie znaleziono dzieci w lodówce, beczkach itp. To przypadki hetero.
"Kropla zimnej wody dodaje szklance koniaku aromatu"
J. Tuwim
długi
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez raawek » 17 maja 2013, o 09:22

Być może masz rację, a być może nie - mam na myśli twierdzenie o krzywdzie. Nie wiem.
raawek
Stonka bieszczadzka

Postprzez vamosa » 26 wrz 2013, o 23:33

Hmm.... to ja w takim razie przyznaję wszystkim wszem i wobec, że jestem kobietą i jestem w związku z kobietą od prawie 3 lat i jestem SZCZĘŚLIWA! :)
vamosa
Stonka bieszczadzka

Postprzez krokuska7 » 5 paź 2013, o 22:17

Wtrącę sie w Waszą pogadankę, i odpowiem. Milion dolarów? Mowię nie, ale gdyby mi je pokazał...
krokuska7
Stonka bieszczadzka

Postprzez raawek » 8 paź 2013, o 22:09

ja to w zasadzie się wtrąciłem nie na temat związków, bo to wolna wola i nic nikomu do tego, tylko na temat adoptowania dzieci. Wiem, że dostaną żarcie, zabawki i wiele innych rzeczy, szkołę, szanse rozwoju, ale jednak obstaję, że dziecku najbardziej potrzebna jest mama - nawet zastępcza, jeżeli nie ma prawdziwej. na drugim miejscu mama i tata, tez zastępczy w razie nieobecności właściwych. ale tata i tata lub mama i mama ..eee, raczej nie, chyba że w świecie ssaków ludzkich coś się pop.. To tak na marginesie jakby ktoś mnie posądzał, że np. koleżance trzy pietra wyżej odmawiam szczęścia. Ani trochę. Powiem więcej - ja jestem oczywiście facetem, i z koleżanką trzy pietra wyżej jeszcze bardziej się zgadzam, bo też lubię tylko kobiety, a najbardziej oczywiście tą wybraną;-))
raawek
Stonka bieszczadzka

Postprzez Kamilkirsk » 11 paź 2013, o 20:21

Jestem za związkami partnerskimi, bo pary tej samej płci powinni mieć prawo do dziedziczenia, informacji medycznych oraz reszty uregulowań prawnych takich jak zwykłe małżeństwa. Co do dzieci... śmieszy mnie podejście, że dziecko wychowane przez osoby tej samej płci będzie nienormalne lub spaczone. To, że ktoś wychowuje się z dwoma kobietami, które żyją w związku nie znaczy, że będzie homo jak one. Ludzie nawet nie wiedzę ile dzieci tak się wychowało i ile się wychowuje i poza tym, że dla nich to normalna sytuacja to nic im nie jest. Na takiej samej zasadzie można by stwierdzić, że jak dziecko ma tylko matkę to będzie spaczone, bo przecież wyniesie z domu że jest tylko matka lub tylko ojciec, i nie założy rodziny "normalnej" bo w domu miało tylko jednego rodzica i też do tego będzie dążyć.
Kamilkirsk
Stonka bieszczadzka

Postprzez raawek » 12 paź 2013, o 19:58

cały czas widzę, że nie zostałem zrozumiany. Zupełnie nie myślę o tym, czy dziecko gdy dorośnie, będzie homo czy hetero, skąd mam wiedzieć. Miałem na myśli tylko i wyłącznie potrzeby dziecka z domu dziecka. Są bardzo proste i jest ich bardzo mało, wystarczy je zapytać. Powie, że chce mieć dom, mamę i tatę, jednym słowem rodzinę. Potrzeby dorosłych nie mają tu nic do rzeczy - pomimo iż naturę mam raczej anarchistyczną - uważam, że potrzeby dorosłych powinny być kontrolowane przez prawo w dzisiejszym świecie. A potrzeby dzieci z domu dziecka nie muszą być kontrolowane przez prawo, są po prostu zbyt oczywiste i normalne. To tyle z mojej strony.
raawek
Stonka bieszczadzka

Postprzez Lipandro » 31 paź 2013, o 14:13

dla mnie takie związki nie mają szansy przetrwania, to jest głupota po prostu
Lipandro
Stonka bieszczadzka

Postprzez Piotr_S » 31 paź 2013, o 20:42

Lipandro napisał(a):dla mnie takie związki nie mają szansy przetrwania, to jest głupota po prostu

Przykład postu, który nie powinien przejść moderacji. Wywalac to wszystko, bo niedługo te posty przerosną resztę. 6 osób z tego samego IP wali - wszystkie 6 od razu kosz. I tak trzeba robić. ktoś się rejestruje na bieszczadzkim forum by zakomunikować światu że np. związku partnerskie to głupota? Albo żeby powiedzieć że Bieszczady są piękne i więcej nie wracać? :D Darmowy kontent niby nie zaszkodzi, ale bez przesady.
Piotr_S
Administrator

Poprzednia strona

Powrót do Offtop