Życie w Bieszczadach... marzenie!

Tu się umawiamy na różnego rodzaju wspólne imprezy, wyjazdy, wycieczki oraz wspominamy te, które się odbyły

Życie w Bieszczadach... marzenie!

Postprzez natalia » 18 sty 2017, o 05:13

Witam, może trochę nudny będzie ten post, ale zastanawia mnie, kto z Was pragnie osiąść w Bieszczadach na zawsze. Żyć w spokoju, codziennie patrzeć na połoniny, oddychać bieszczadzkim powietrzem... Kto tak jak ja pragnie znaleźć drugą połówkę, która ma dokładnie takie same marzenia..
Pozdrawiam
Zakochana w Bieszczadach od zawsze i na zawsze :)
natalia
Stonka bieszczadzka

Re: Życie w Bieszczadach... marzenie!

Postprzez amstaf358 » 6 lut 2017, o 10:37

Kto z NAS pragnie osiąść w Bieszczadzie? Niemal chyba WSZYSCY ,i znależć,drógą połówkę która nadaje na tych samych falach nie jest wcale tak trudno, ,ja to wiem najlepiej ....... ale cała sztuka polega na tym żeby TAM mieć za co jakoś żyć w miarę normalnie....
Bieszczady może nie są wszystkim,ale wszystko bez Bieszczad jest niczym!.....
amstaf358
Wyrypiarz bieszczadzki

Lokalizacja: z piekła rodem/sercem Polańczyk..i Terka przed masakrą

Postprzez gór mi mało » 10 lut 2017, o 21:16

Nie da się żyć marzeniami ale życie bez marzeń (np.o przystani w Bieszczadach)nie miałoby większego sensu.
gór mi mało
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez LBN » 7 mar 2017, o 20:30

Witam ja w tamtym roku odwiedziłam Bieszczady po raz pierwszy (pomimo że kilka wiosen na karku jest), przyznam się jechałam z wielką rezerwą, gdyż zawsze jeździłam w Tatry i to były ulubione góry. Kilka dni w Bieszczadach sprawiło że zmieniłam zdanie urzekły mnie krajobrazy i niezwykli ludzie. Swój zakątek w Bieszczadach marzenie (i druga połówka też) :)
LBN
Stonka bieszczadzka

Postprzez Kura8210 » 19 mar 2017, o 15:07

Witam wszystkich.to jest chyba marzenie każdego z nas żeby się zadomowić na stałe w Bieszczadach.ja twardo nad tym pracuje i mam nadzieje ze osiągnę swój cel.pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Kura8210
Stonka bieszczadzka

Postprzez panihelenka » 15 paź 2017, o 10:34

Miałam to szczęście osiedlić się w Bieszczadach na kilka lat. To była wówczas pełna egzotyka. Przez te ostatnie 20 lat wiele się zmieniło, a ja bywam tam tylko jako gość. Były to czasy, gdy o pracę z mieszkaniem nie było wcale tak trudno. Ten okres w moim życiorysie do tej pory wspominam z wielkim sentymentem. Wracam tam od czasu do czasu,jak uda mi się zorganizować jakieś towarzystwo.
panihelenka
Stonka bieszczadzka

Powrót do Zloty i spotkania